Wózki i akcesoria do wózków Valco – stylowe i wygodne

Wózki dla dzieci i akcesoria do wózków Valco to odpowiedź na wymagania i potrzeby rodziców, którzy oczekują od pojazdu dla dziecka maksymalnej wygody i funkcjonalności. Valco Baby to producent wózków z długą tradycją i wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu produktów dla najmłodszych klientów. Dzięki temu wózki Valco i akcesoria dostępne w sklepie UmaluCha sprostają wszystkim wyzwaniom dnia codziennego, jakie spotkacie jako rodzice maluszka. Wózki dziecięce Valco dla dziewczynki i chłopca to przede wszystkim nowoczesny design i zróżnicowana oferta kolorystyczna. Najnowszym, flagowym produktem marki są lekkie, wygodne wózki spacerowe Valco o najwyższej jakości wykonania:

Valco Snap
Valco Snap 4
Valco Snap Sport VS
Valco Snap 4 Sport VS
Valco Snap 4 Trend Sport V2
Valco Snap 4 Trend V2

W wersji trójkołowej polecamy wózki Valco Baby Snap 3! Wybierz wózek dziecięcy Valco Baby najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Ultralekki wózek dla dziecka – Valco Snap 4

Wózek spacerowy Valco Baby Snap 4 jest lekki, przeznaczony dla dzieci od dnia urodzenia – oparcie możecie łatwo rozłożyć do pozycji leżącej. Szerokie siedzisko z rozszerzaną budką, odporne, bezdętkowe koła i prosty system składania z uchwytem do przenoszenia pomoże bezproblemowo transportować wózek z jednego miejsca na drugie. Sprawdźcie też akcesoria do wózka Valco Baby Snap 4! Jakie jeszcze zalety ma czterokołowy Valco Snap 4? Akcesoria, takie jak gondola, ułatwiają codzienne spacery, a nowoczesny styl wózka cieszy oko.

Elegancki Valco Snap 4 Trend to unowocześniony stelaż i ekskluzywny design – rączka wózka i pałąk zostały obszyte ekoskórą. Wózki są dostępne w UmaluCha w pięknych kolorach: Valco Baby Snap Trend charcoal i grey marle.

Valco Snap Sport dla aktywnych rodziców

Valco Snap Sport to propozycja dla aktywnych rodziców, którzy szukają ultralekkiej konstrukcji, która ułatwi spacery po każdej nawierzchni. Prowadzenie wózka ułatwia wygodna, piankowa rączka i obrotowe, podwójne koło przednie, z możliwością blokady do jazdy na wprost. Valco Snap 4 Sport na pompowanych kołach to lekkość i funkcjonalność typowa dla wszystkich wózków spacerowych Snap, wzbogacona dodatkowo o najlepsze cechy wózków z serii Snap 4.

Wygodne wózki podwójne, czyli Valco Snap Duo

Valco Snap Duo – akcesoria i wózki podwójne dla bliźniaków od Valco Baby to wygodne, lekkie i poręczne pojazdy dziecięce przeznaczone dla rodziców bliźniąt lub po prostu dwójki dzieci. Valco Duo ma szerokie i wygodne siedziska z rozszerzaną budką. To wózek lekki i kompaktowy, łatwy do przenoszenia i przechowywania. Valco Snap Duo 2 w 1 z gondolą to dodatkowa wygoda podczas spaceru. Zapraszamy też do zapoznania się z naszą ofertą Valco Snap Duo akcesoria – adapter czy tacka do wózka bliźniaczego. Akcesoria do wózków najlepszej jakości w niskich cenach znajdziecie na stronie UmaluCha!