Foteliki samochodowe 15-36 kg przeznaczone są dla najstarszych dzieci, które nadal obowiązkowo muszą być przewożone w fotelikach samochodowych. Taki obowiązek dotyczy bowiem dzieci, które nie ważą więcej niż 36 kg. Każdy fotelik samochodowy 15-36 kg, dostępny w naszej ofercie, został skrojony na miarę potrzeb dziecka w tym przedziale wagowym i wiekowym. W naszym sklepie znajdują się bowiem foteliki samochodowe 15-36 kg wyłącznie najlepszych producentów.

Foteliki samochodowe 15-36 kg dla starszych dzieci

Dzieci od czwartego roku życia są coraz bardziej świadomymi pasażerami – bacznie obserwują świat, nawiązują częstsze i bardziej zaawansowane interakcje z rodzicami w trakcie jazdy. Mają także bardziej stabilną postawę siedzącą niż ich młodsze rodzeństwo, dlatego w fotelikach samochodowych 15-36 kg stosuje się trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. Są one wygodniejsze dla starszaka, który nie wymaga już przewożenia w fotelikach z pasami pięciopunktowymi. Dlatego jeśli Twoja pociecha przekroczyła już 15 kg, ale nadal w trakcie jazdy bardzo się wierci i przede wszystkim jeśli nie skończyła czwartego roku życia, zdecydowanie lepiej sprawdzi się fotelik samochodowy 9-36 kg.

Wygodny i bezpieczny fotelik samochodowy 15-36 kg

Czterolatek, który waży więcej niż 15 kg nadal potrzebuje ochrony na najwyższym poziomie. Zapewniają ją nie tylko pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, ale także cała konstrukcja fotelika samochodowego 15-36 kg. Odpowiednio wyprofilowany zagłówek, boczne profile chroniące podczas zderzenia bocznego czy praktyczne podłokietniki sprawiają, że podróż naszego dziecka odbywa się w najlepszych warunkach. Producenci najlepszych fotelików samochodowych 15-36 kg dbają, by fotelik mógł rosnąć wraz z dzieckiem, dlatego możliwości regulacji i dostosowywania fotelika do naszej pociechy staje się coraz powszechniejszym rozwiązaniem.

Fotelik samochodowy 15-36 kg, jak każdy inny fotelik, musi by także wygodny. Zapewniają to właściwie wyprofilowane elementy fotelika, a także najwyższej jakości materiały, użyte do jego produkcji. Miękkie pokrowce zwiększają komfort podróżowania, pełnią także dodatkową ochronę na wypadek zderzenia, amortyzując falę uderzeniową. W wielu modelach fotelików samochodowych 15-36 kg pokrowce te są zdejmowane, dzięki czemu możemy je prać, zachowując nienaganną czystość.

Fotelik samochodowy 15-36 kg z Isofix

System przypinania fotelików do kanapy samochodowej Isofix stał się powszechny, jednak nadal w ofertach wielu sklepów można znaleźć foteliki, które przypina się za pomocą pasów. My jednak zdecydowanie polecamy foteliki samochodowe 15-36 kg z Isofix. System jest intuicyjny w obsłudze i praktycznie wyklucza popełnienie błędu podczas wpinania fotelika. Pamiętamy, że prawidłowy montaż fotelika jest konieczny, by spełniał on swoją funkcję. Fotelik z Isofix przypinamy do bazy, a charakterystyczne kliknięcie jest sygnałem, że zrobiliśmy to we właściwy sposób. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie foteliki samochodowe 15-36 kg z możliwością stosowania systemu Isofix, choć większość z nich zamontujesz również bez niego, za pomocą pasów bezpieczeństwa.

Foteliki samochodowe 15-36 kg Diono

Jedną z wiodących marek fotelików samochodowych 15-36 kg, jest amerykańska marka Diono. Znana wcześniej jako Sunshine Kids Juvenile Products zdobyła wiele nagród. Doceniano ją za oferowane rozwiązania dotyczące zarówno bezpiecznego przewożenia dzieci, jak i funkcjonalności, które doceniają rodzice na stałym świecie. W fotelikach Diono 15-36 kg znajdziemy wszystkie konieczne rozwiązania, by jazda dziecka odbywała się w jak najlepszych warunkach. Podobnie, jak w produktach innych światowych liderów na rynku, tak i w fotelikach samochodowych 15-36 kg Diono coraz większy nacisk kładzie się na ochronę dzieci podczas zderzeń bocznych, które – według badań – są najgroźniejsze. W fotelikach tych docenimy także ciekawy design i takie rozwiązania, jak uchwyty na butelki z piciem czy gumowe podkładki pod siedziskiem, które skutecznie chronią tapicerkę samochodową przed zniszczeniem.

Fotelik samochodowy 15-36 kg – ostatni fotelik Twojego dziecka

Fotelik samochodowy 15-36 kg jest ostatnim fotelikiem, jaki kupujemy dla naszych pociech. Pamiętajmy jednak, że mimo stabilniejszej postawy dziecka, nadal potrzebuje ono większej ochrony. Stawiając na foteliki 15-36 kg najlepszych producentów, mamy pewność, że nasze dziecko będzie chronione najlepiej, jak to możliwe, a każda podróż upłynie w komforcie na najwyższym poziomie. Również my docenimy funkcjonalności i wygodę użytkowania takiego fotelika.

W naszym sklepie dostępne są foteliki samochodowe 15-36 kg takich producentów, jak: Diono, Cybex, BeSafe czy Recaro. Duży wybór modeli poszczególnych marek ułatwia dobranie takiego fotelika, który będzie pasował do samochodu, zmieści się w bagażnik i który będzie odpowiadał potrzebom dzieci i rodziców. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy udanych zakupów!