Akcesoria do fotelików samochodowych czynią podróż jeszcze przyjemniejszą. Dzięki takim dodatkom, jak daszek do fotelika oczy malucha chronione są przed intensywnym światłem słonecznym, a jeszcze lepszą ochronę przeciwsłoneczną zapewniają osłonki na szybę w samochodzie. Rodzice chętnie sięgają także po lusterka z podświetleniem, które zamontowane w odpowiedni sposób, umożliwiają spoglądanie na dziecko, które siedzi z tyłu, w bezpieczny sposób – bez konieczności odwracania się. Wśród akcesoriów do fotelików samochodowych znajdują się także pokrowce na foteliki. Przydają się one, gdy pokrowiec zakupiony w komplecie z fotelikiem ulega zniszczeniu lub gdy często pierzemy pokrowiec i chcemy mieć jeden na zmianę.

Maty ochronne do samochodów

Właściciele nowych samochodów dokładają wszelkich starań, by pojazd jak najdłużej wyglądał jak nowy, by utrzymać jego wartość i korzystanie sprzedać następnemu właścicielowi. Niestety zdarza się, że podczas użytkowania fotelików samochodowych, kanapy wycierają się, nadmiernie się brudzą, a niekiedy w tapicerce znajdujemy nawet większe uszkodzenia mechaniczne. Skutecznym sposobem chronienia się przed tego typu zniszczeniami jest założenie maty ochronnej do samochodu. Matę taką zakładamy w miejscu, w którym następnie przypinamy fotelik, dzięki czemu nie ma on bezpośredniego kontaktu z tapicerką. Z takich mat chętnie korzystają także opiekunowie psów, z którymi podróżują. Ponadto w naszej ofercie znajdują się także maty ochronne na fotele. Wiesza się je z tyłu przedniego fotela (kierowcy lub pasażera), dzięki czemu dziecko machając nóżkami nie zniszczy tapicerki. Takie maty ochronne do samochodu mają także praktyczne kieszonki, w które schowamy najpotrzebniejsze rzeczy – paczkę chusteczek, małą zabawkę dziecka czy książeczkę z ulubionymi bajkami.

Inne akcesoria do fotelików samochodowych

W naszym sklepie rodzice uzupełnią wyposażenie, dzięki któremu jazda samochodem z dzieckiem będzie przyjemniejsza – uchwyty na kubki, które stabilnie utrzymują kubek z gorącą kawą, adaptery pasów dla kobiet w ciąży czy wygodne poduszki podróżne, które pełnią funkcję komfortowych zagłówków do fotelików samochodowych.

Wśród akcesoriów do fotelików samochodowych wyróżnić należy wszelkiego rodzaju adaptery, umożliwiające łatwy i bezpieczny montaż fotelików do kanap samochodowych oraz SensorSafe Cybex – klamrę z czujnikami, którą przypina się do pasów bezpieczeństwa w foteliku samochodowym. W razie awarii pasów, zbyt wysokiej temperatury w samochodzie lub innego zagrożenia przesyłana jest odpowiednia informacja na telefon rodziców.

Przekonaj się o funkcjonalności akcesoriów do fotelików samochodowych i zamów wybrany produkt w internetowym sklepie uMalucha – życzymy udanych zakupów i przyjemnych podróży.