Fotelik samochodowy podczas podróży samochodem to niezbędny element ochrony dziecka. Bezpieczne foteliki samochodowe dla dzieci i niemowląt mają za zadanie chronić dziecko w trakcie jazdy i zapobiegać urazom w razie wypadku czy kolizji samochodowej.

Wybierz bezpieczny fotelik samochodowy dla dzieci i niemowląt

Planujesz wakacje z rodziną? Wybierasz się z dzieckiem na wyjazd? Maluszek już w drodze i szukasz fotelika do przewiezienia go ze szpitala do domu? A może po prostu codziennie poruszasz się po mieście samochodem i potrzebujesz dobrego fotelika samochodowego dla dziecka? Już dziś zadbaj o wygodę i bezpieczeństwo swojego malucha i wybierz najlepszy samochodowy fotelik dziecięcy w sklepie internetowym Umalucha!

Dziecięcy fotelik samochodowy dla małych i większych dzieci

Jeżeli planujesz wozić szkraba samochodem, kategoria „Foteliki dziecięce samochodowe” to miejsce dla Ciebie. Czego potrzebujesz? W naszej ofercie znajdziesz foteliki w różnym przedziale wagowym:

Fotelik samochodowy 0-13 kg, 0-18 kg, 0-25 kg i 0-36 kg

Uniwersalne foteliki 9-18 kg i foteliki samochodowe 9-36 kg

Foteliki samochodowe dla większych dzieci 15-36 kg

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych każdy fotelik samochodowy w sklepie Umalucha spełnia najbardziej rygorystyczny wymogi bezpieczeństwa.

Najlepsze foteliki samochodowe od sprawdzonych producentów

Foteliki samochodowe dziecięce w Umalucha to modele od najlepszych, sprawdzonych producentów fotelików dziecięcych, marek, takich jak Cybex, Maxi Cosi czy Recaro, które od lat cieszą się zaufaniem rodziców dzieci na całym świecie. To najlepsze foteliki samochodowe dla dzieci, które zapewniają im bezpieczeństwo i komfort już od pierwszych dni życia. Oferujemy też szeroki wybór akcesoriów do fotelików – daszków, osłonek, pokrowców, lusterek do obserwacji, adapterów do montażu fotelika i wiele więcej.

Potrzebujesz fotelika samochodowego dla dziecka? Sprawdź ofertę Umalucha! Już dzisiaj zadbaj o bezpieczne podróże dla swojego malucha i ruszaj w drogę!