Stokke to norweska firma znana na całym świecie z najlepszych w swojej klasie rozwiązań dla dzieci. Od ponad czterdziestu lat Stokke łączy pasję do skandynawskiego wzornictwa z umiejętnością rzucania wyzwań codzienności, by tworzyć piękne, pielęgnujące więzi rodzinne przedmioty.

Przedsięwzięcia firmy zawsze służą dobru dziecka. Wszystkie produkty Stokke tworzy w tym samym celu: aby zachęcać dzieci do rozwoju i pielęgnować więzi rodzinne.

Projektanci Stokke nie tylko projektują produkty o najwyższej funkcjonalności zapewniającej wygodę i łatwość użytkowania, ale również tworzą artykuły, które przybliżają dzieci do rodziców. Z bliskości rodzą się więzi. Aby czuć się kochane i bezpieczne, dzieci potrzebują kontaktu i poczucia bliskości. Należy zachęcać je do samodzielności i pewności siebie w życiu.

Troska o dzieci to troska o planetę. Stokke dąży do zrównoważonych rozwiązań we wszystkim, co robi. Wytrzymałe materiały wysokiej jakości dopasowujące się do wzrostu dziecka w połączeniu z ponadczasowym wzornictwem zapewniają długą żywotność produktów firmy – niektóre z nich będą slużyć z pokolenia na pokolenie.

Długa historia designu i innowacji w firmie Stokke zaczęła się ponad osiem dekad temu, na zachodnim wybrzeżu Norwegii, w 1932 roku. Wartości, którym hołduje Stokke, są głęboko zakorzenione w skandynawskiej tradycji i ściśle powiązane z zamiłowaniem do rzemiosła i najwyższej jakości.