Mima to producent wózków dziecięcych i akcesoriów, o którym zrobiło się głośno po wyróżnieniu na targach w Kolonii. Wcześniej znana nielicznym marka Mima zyskała popularność i stała się jedną z najczęściej wybieranych marek premium. Co wyróżnia markę Mima?

Mima – wózki dziecięce premium

Jednym z najpopularniejszych produktów marki Mima są wózki wielofunkcyjne Xari. To właśnie ten wózek przykuł uwagę jury na targach w Kolonii. Projektując wózek Mima Xari, zaprezentowano nowe podejście do praktycznych i estetycznych właściwości wózków dla dzieci. W kwestii praktycznych pokazano nową odsłonę wózków 3w1. Z jednej strony rodzice kupując wózek wielofunkcyjny, otrzymują wózek głęboki i spacerówkę, z drugiej jednak komplet zawiera dwa siedziska, które pasują do tej samej ramy. Dzięki temu wózki dziecięce Mima Xari są produktem kompletnym – odpowiadają bowiem na potrzeby zarówno niemowlaka, jak i nieco starszego dziecka. Wózek ten posiada wiele ważnych funkcji, jak systemy bezpieczeństwa, dobrą amortyzację czy wytrzymałe, gumowe koła. Ukłonem dla rodziców, którzy poruszają się małym, miejskim autem, jest możliwość odkręcenia kół, co w połączeniu z intuicyjnym składaniem wózka, stwarza idealne warunki do podróżowania z dzieckiem nawet najmniejszym samochodem. Z kolei w kwestii estetycznej zadbano o nowoczesny design – nieco kosmiczne kształty przyciągają uwagę i stanowią doskonałe wykończenie nowoczesnych, wygodnych wózków dla dzieci.

Mima – parasolka do wózka i inne akcesoria Mima

Producent Mima przywiązuje uwagę do najdrobniejszych detali. Dlatego w ofercie tego producenta wózków dla dzieci nie mogło zabraknąć najróżniejszych akcesoriów. Wśród nich znajdziemy parasolki do wózków Mima, dostosowane do wszystkich modeli wózków tej marki. Parasolka Mima chroni przed śniegiem, deszcze i słońcem, jest więc uniwersalnym rozwiązaniem na cały rok. Dzięki filtrowi UV50 ochrona przeciwsłoneczna jest na najwyższym poziomie.

Ponadto znajdziemy akcesoria do wózków na zimę – osłony, mufki i śpiworki, które zapewniają komfort rodzicom oraz ciepło maluchowi podczas zimowych spacerów. Dostępne są również krzesełka do karmienia, wkładki do krzesełek i do wózków, pojemne i poręczne torby do wózka, a także takie akcesoria, jak uchwyty do poszczególnych akcesoriów.

Mima należy do marek premium – stawiając na wysoką jakość oraz nowoczesny design, wybieramy najlepsze rozwiązania. Trwałość, bezpieczeństwo, wygoda gwarantują systemy i materiały, wykorzystane w produkcji wózków i akcesoriów dla dzieci. Zapraszamy na zakupy!