W 2000 roku firma Lodger została założona w celu opracowywania innowacyjnych i oryginalnych produktów, aby życie dzieci i rodziców było „łatwe”. Lodger to elegancko zaprojektowane holenderskie produkty, które wyróżniają się pięknym, niepowtarzalnym wzornictwem, doskonałą jakością i trwałością.

Lodger uważa, że komfort dziecka jest niezwykle ważny. Firma zapewnia to komfortowe uczucie, używając tylko najdelikatniejszych materiałów najwyższej jakości. Do produktów zawsze Lodger poszukuje najmocniejszych i najbardziej miękkich włóczek, dzięki czemu firma może zagwarantować, że dzieci będą czuły się komfortowo. Znaczna część produktów Lodger to wyroby dziane. Dzianiny są niezwykle miękkie, mocne i przewiewne, co zapewni Twojemu maluszkowi komfort i przyjemne uczucie.

Lodger opracowuje produkty, które są wygodne dla niemowląt i łatwe w użyciu dla rodziców. Innymi słowy, aprodukty, które ułatwiają życie. W firme uważa, że ważne jest, aby produkty mogły być używane na wiele sposobów. Dzięki innowacyjnemu wzornictwu produkty świetnie sprawdzają się w domu lub w podróży. Na przykład kocyk, który może służyć również jako mata do zabawy. Lub śpiwór odpowiedni do użytku w foteliku samochodowym.