Emmaljunga jest w czołówce tematów społecznych i środowiskowych. Ich nacisk na zrównoważony rozwój wykracza poza każdy szczegół, proces i komponent.
Od 90 lat Emmaljunga tworzy produkty z najwyższą starannością, aby pomóc rodzicom dotrzymać obietnic: obietnic kochania, ochrony i zapewnienia najbezpieczniejszego i najlepszego środowiska do dorastania ich dzieci.

Dlatego nigdy Emmaljunga nie może ani nie chcemy przerwać naszej pracy nad doskonaleniem się w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i rozwoju produktów.

Emmaljunga bada każdy szczegół, proces i komponent: bada, testujemy, przeprojektowujemy, ulepszamy. Nacisk Emmaljunga na zrównoważony rozwój wykracza poza wszystko, od pozyskiwania materiałów po recykling energii w fabryce i minimalizację odpadów.
W Emmaljunga mocno wierzą w proaktywne dążenie do zdrowszego i bardziej zrównoważonego stylu życia.

Emmaljunga wie, że produktywność i zrównoważony rozwój można osiągnąć w tym samym czasie i w tym samym procesie. Emmaljunga wie, że możesz produkować ekologiczne wózki z najlepszym w swojej klasie bezpieczeństwem i jakością. Każdy aspekt naszej działalności jest zgodny z naszą wizją stania się „Zieloną Fabryką”.

Aby się tam dostać, Emmaljunga mus robić krok po kroku.
Ze skromnymi początkami zakorzenionymi w pasji do detali, jakości i bezpieczeństwa dla wszystkich dzieci. Emmaljunga podtrzymuje tę tradycję i jest dziś jedynym aktywnym producentem wózków dziecięcych z siedzibą w Europie. Emmaljunga 1925 – tu wszystko się zaczęło.