Niemiecka marka Cybex, należąca do firmy z produktami dla dzieci Good Baby, to światowy lider wózków dla dzieci i fotelików samochodowych. Wysoka jakość, innowacyjne rozwiązania i oryginalny design produktów sprawiają, że zainteresowanie akcesoriami Cybex rośnie z roku na rok. Coraz większą sprzedaż marka Cybex zawdzięcza także współpracy ze znanymi projektantami. Jeremy Scott, Blossom, modelka Karolina Kurkova, Marcel Wanders, Birds of Paradise i Koi pomagali stworzyć unikalne wózki i foteliki dla dzieci, dodając im charakterystyczne, modne elementy, kolorystykę i wzory.

Wózki Cybex – design, funkcjonalność i bezpieczeństwo

Wśród produktów marki Cybex należy wyróżnić trzy serie:

Cybex Silver
Cybex Gold
Cybex Platinum

Wszystkie wózki i foteliki samochodowe Cybex spełniają najnowsze normy bezpieczeństwa i poddawane są wymagającym crush testom. W wersjach Cybex Gold i Cybex Platinum otrzymujemy bogatsze wersje – więcej funkcji i innowacji oraz najnowszy design w akcesoriach premium, które przyciągają wciąż nowych fanów marki Cybex.

Producent Cybex oferuje bezpieczne foteliki samochodowe, wygodne wózki dziecięce, nosidełka i akcesoria dla dzieci, które są kwintesencją jakości i stylu. Prosty, wyjątkowy design w połączeniu z wysoką funkcjonalnością i najwyższym standardem bezpieczeństwa tworzą produkty idealnie dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Inteligentne funkcje wózków Cybex sprawiają, że modele te doskonale sprawdzają się w miejskich warunkach i nie tylko. Rodzice mieszkający w mieście, prowadzący aktywny tryb życia, cenią komfort poruszania się z dzieckiem w wózku lub foteliku od Cybex. To produkty dla nowoczesnych rodziców, dlatego marka Cybex stawia na trzy filary w swoich wózkach i akcesoriach: design, funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Oferta marki Cybex to wózki dla dzieci i foteliki do samochodu, które przeszły wiele niezależnych testów bezpieczeństwa i jakości – na przykład ADAC i Stiftung Warentest. Każdego roku produkty marki są poddawane testom zderzeniowym poddawanym ocenie niezależnych instytucji – w maju 2020 roku w testach ADAC trzy foteliki samochodowe zdobyły tytuł najlepszych fotelików w kategorii! Możesz być spokojny o bezpieczeństwo Twojego dziecka w podróży. Również tapicerki wózków i fotelików Cybex są poddawane testom wytrzymałości, trwałości i odporności na brud i odbarwienie. Testowane jest też bezpieczeństwo substancji użytych do ich produkcji. Rozbudowane systemy zabezpieczeń i nowoczesne rozwiązania technologiczne w duecie z eleganckim wyglądem produktów zapewniły marce setki nagród za wyjątkowy design i innowacyjność firmy.

Akcesoria dla dzieci i wózki Cybex

Cybex Silver, Gold i Platinum to również dedykowane akcesoria do wózków Cybex – gondole, śpiworki do wózków, folie przeciwdeszczowe, torby pielęgnacyjne do wózka czy moskitiery.

Akcesoria, foteliki i wózki marki Cybex są łatwe i intuicyjne w montażu, wykonane z najwyższą starannością o szczegóły. Założyciel marki Cybex, Martin Pos, jako ojciec dwójki dzieci poszukiwał nowoczesnych rozwiązań dla swoich pociech. Postawił sobie za cel stworzenie szerokiej gamy produktów dla dzieci, które są jednocześnie praktyczne i ładne. Jednocześnie największym priorytetem marki Cybex jest przede wszystkim bezpieczeństwo dzieci. Inspirujący design, elegancja i doskonała jakość wykonania zagwarantowały marce światowy sukces. Tak powstał pierwszy wózek spacerowy Cybex, wózek 2w1 Cybex i wiele następnych modeli, które z powodzeniem służą rodzicom i dzieciom w Polsce i na całym świecie. Niekwestionowana jakość produktów firmy Cybex to komfort dla Twojego dziecka i wygoda użytkowania dla Ciebie, nawet podczas dłuższych podróży.

Sprawdź ofertę Cybex w sklepie internetowym UmaluCha i wybierz najlepszy produkt dla siebie. Co wybierasz – wygodna spacerówka Cybex, wózek Cybex Platinum, a może Cybex Gold? Wypróbuj bestsellerową serię marki, Cybex Balios S Lux i ciesz się wygodą najbardziej funkcjonalnego, designerskiego wózka dziecięcego Cybex!