Cottonmoose to marka rodzinna stworzona w 2013 r. z miłości i troski o najmłodszych. Od chwili powstania samodzielnie Cottonmoose dobiera tkaniny, projektujemy oraz szyjemy produkty Cottonmoose, dbając o najdrobniejszy detal na każdym etapie produkcji.

Marka rozwija się i dorasta, a my wraz z nią. To co pozostaje niezmienne to cel, który postawili w 2013 r. i konsekwentnie go realizuje każdego dnia – oni robią wszystko aby zapewnić bezpieczeństwo, ciepło, wyjątkowy komfort i zdrowy sen dziecko, a ich Rodzicom pewność, że dają swoim Dzieciom to co najlepsze.

Asortyment Cottonmoose jest szeroki. W ofercie Cottonmoose znajdziecie Państwo torby do wózka oraz akcesoria zimowe, które są najmocniejszą stroną firmy, w tym śpiworki, kombinezony i ocieplacze na dłonie.

Produkty opatrzone logo Cottonmoose wykonane są wyłącznie z bezpiecznych, dostosowanych do kontaktu z Dziećmi od pierwszych dni życia, wysokiej jakości antyalergicznych tkanin i wypełnień pochodzących ze sprawdzonych, zaufanych źródeł.

Tworząc produkty Cottonmoose firma stawiana nowoczesny design, funkcjonalność i wysoką jakość. Cottonmoose wie jak ważne, szczególnie dla Rodziców, są wytrzymałość produktu oraz jego komfort użytkowania. Z tych właśnie powodów firma nie tworzy rzeczy, które ładnie wyglądają tylko na półce w sklepie. Cottonmoose oferuje solidne, wysokiej jakości produkty, wykonane w całości ręcznie w Polsce.

Pasja Cottonmoose do tego co ona robi sprawia, że za każdym razem wybierając produkty Cottonmoose otrzymujesz poza gwarancją najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa Twojego dziecka mnóstwo serca i miłości.