Babyzen – wózki dziecięce i akcesoria

Babyzen to francuska marka, która stworzyła produkty wyjątkowe pod względem funkcjonalności. Wózki Babyzen skonstruowane zostały tak, by ułatwiały opiekę nad dzieckiem podczas spacerów, zakupów czy wycieczek poza miasto. Słyną one z doskonałego prowadzenia – są niezwykle zwrotne, a wzmocnione amortyzatory doskonale wybierają nierówności. Przekłada się to na komfort podczas spacerów zarówno dla pociechy, jak i jej rodziców.

Babyzen – najlepsze wózki dla aktywnych rodziców

Atutem wózków Babyzen jest również duża uniwersalność – doskonale sprawdzają się one w mieście, jak i w nieco trudniejszym terenie. Niewielkie koła zapewniają dużą zwrotność i możliwość manewrowania po wąskich miejskich uliczkach, jak omijania przeszkód w terenie. Celem marki Babyzen było stworzenie wózków kompaktowych, które będą odpowiedzią na potrzeby aktywnych rodziców. Bez względu na to, czy jeździmy swoim autem, czy korzystamy z transportu zbiorowego, wózki Babyzen ułatwią na podróżowanie z pociechą.

Jest to możliwe dzięki lekkiej konstrukcji ram w wózkach, wyprodukowanych ze stopu aluminium i stali nierdzewnej z domieszką włókna szklanego. Połączenie tych tworzyw zapewnia dużą wytrzymałość przy niewielkiej wadze. Wysoka jakość użytych materiałów oraz precyzja w wykonaniu przekłada się wysoką trwałość, a także bezawaryjne użytkowanie. Płynne funkcjonowanie mechanizmów sprawia, że wózki Babyzen możemy z łatwością prowadzić jedną ręką, jedną ręką je rozkładać i składać – a po złożeniu wózek przewieszamy przez ramię i bez przeszkód wchodzimy wszędzie tam, gdzie bariery komunikacyjne utrudniają wjazd wózkiem. Po złożeniu wózka możemy także schować go do praktycznej torby transportowej na wózek i w ten sposób włożyć go do bagażnika czy na tylną kanapę samochodu, nie brudząc siedzeń. Wózki z serii Babyzen Yoyo i Yoyo+ uznawane są za jedne z najwygodniejszych wózków do miasta – polecane są przede wszystkim tym rodzicom, którzy nieustannie są w ruchu i dużo podróżują.

Babyzen – nowoczesny design i duża dostępność akcesoriów

Dbając o funkcjonalność wózków, Babyzen nie zapomina o designie. W produktach francuskiej marki przeważa nowoczesny minimalizm. Kształty, kolory i najmniejsze szczegóły pozwalają cieszyć się najnowszymi trendami, a duży wybór wariantów ułatwia idealnego wózka z uwzględnieniem osobistych upodobań czy pory roku, w jakiej będzie on najwięcej eksploatowany.

Rodziców, którzy szukają wózka idealnego, przyciąga również duża dostępność akcesoriów – śpiworki, moskitiery, parasolki, uchwyty na kubki czy dostawki do wózka dla starszego dziecka to rozwiązania, dzięki którym spacery czy podróże z całą rodziną są jeszcze przyjemniejsze.

Babyzen to marka, której produkty zaprojektowane i wykonane są z myślą o osobach ceniących sobie ponad wszystko wygodę i wysoką jakość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – życzymy udanych zakupów i przyjemnego użytkowania produktów marki Babyzen!