W pierwszych miesiącach życia nasze dziecko powinno podróżować w pozycji leżącej. Zarówno w samochodzie, jak w wózku podczas spaceru, maluszek powinien wygodnie leżeć. Jest to bardzo ważne ze względu jego zdrowie i prawidłowy rozwój. W naszej ofercie znajdziesz wózki głębokie dla najmniejszych dzieci.

Wózek gondola – wózek głęboki dla dzieci

Wytrzymały stelaż, odpowiednie kółka, dobre hamulce i rozwiązania zapewniające właściwą cyrkulację powietrza to najważniejsze cechy dobrego wózka głębokiego. Ponadto wielu rodziców zwraca uwagę na możliwość schowania wózka do nieco mniejszego bagażnika. Jest to możliwe dzięki składanemu stelażowi i wyjmowanej gondoli. Wózek z gondolą powinien być również lekki i skrętny, dzięki czemu codzienne spacery z maluszkiem stają się prawdziwą przyjemnością.

Wózki głębokie takich marek, jak Cybex, EasyGo czy Greentom dostępne w naszym sklepie spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. To produkty, w których znajdziesz wiele ciekawych rozwiązań, ułatwiających codzienną opiekę nad dzieckiem, jak i opiekę w trakcie rodzinnych wycieczek. Gdy maluszek trochę podrośnie, przyjdzie czas na wózek spacerowy – odpowiedni model znajdziesz również w naszym sklepie.