W pierwszych miesiącach życia rodzice maluszka korzystają z głębokiego wózka, w którym dziecko przebywa w pozycji leżącej. Jest to konieczne ze względu na słabo jeszcze rozwinięty układ kostny niemowlaka. W naszej ofercie dostępne są gondole do wózków, po które sięgają rodzice, posiadający sam stelaż.

Gondole do wózków klasy premium

Jeśli planujesz zakup drugiej gondoli lub posiadasz sam stelaż do wózka, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą gondoli do wózków. Znajdziesz u nas gondole do wózków takich marek, jak Cybex Priam, Cybex Mios, Muuvo, Gazelle, Valco, Mutsy, Balios i innych uznanych producentów, którzy zasłużyli na zaufanie nasze i naszych klientów. Wysoka jakość użytych materiałów i wykonania przekładają się na satysfakcję użytkowników gondoli.

Zachwycający design gondoli do wózków

Wysokiej klasy gondole do wózków projektowane są z myślach o najbardziej wymagających klientach. Nie tylko wytrzymałość, komfort użytkowania, ale także design jest niezwykle ważny. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz między innymi gondole do wózków Cybex Mios, które wyróżniają się niebanalnym wykończeniem – złote skrzydła, kolorowe wzory i inne ciekawe rozwiązania zawdzięczamy dzięki współpracy marek z projektantami mody i innymi artystami.

Poznaj naszą ofertę i wybierz gondolę do wózka i zamów ją online, bez wychodzenia z domu.