Gdy nasz maluszek podrośnie, pierwszy głęboki wózek, zmieniamy na wózek spacerowy. Nasze dziecko może już zwiedzać świat w pozycji siedzącej – i właśnie w wózku 2w1 będzie mu najwygodniej. Wózek 2w1 z powodzeniem może zastąpić także wózek z gondolą. To najlepsze rozwiązanie dla rodziców, którzy są zwolennikami funkcjonalnych rozwiązań i zakupu jak najmniej liczby akcesoriów dla dzieci.

Jaki wózek 2w1 wybrać dla swojego dziecka?

Przed zakupem wózka spacerowego sprecyzuj swoje priorytety – na czym najbardziej Ci zależy? Jaki wózek 2w1 spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Być może codziennie będziesz jeździć z dzieckiem do dziadków – w tym przypadku zwróć uwagę na łatwość składania wózka i jego rozmiar. Mieszkacie na czwartym piętrze bez windy? Wózek 2w1 powinien być przede wszystkim lekki! A może planujesz powrót do formy sprzed ciąży? Wózki biegowe ułatwią Ci połączenie opieki nad dzieckiem z treningami na świeżym powietrzu. Osobom, którym zależy na połączeniu wózka z fotelikiem, polecamy wózki 3w1.

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne wózki 2w1 od Cybex, EasyGo, Cottonmoose i innych producentów, którzy wiodą prym na rynku akcesoriów dla dzieci. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszy model wózka 2w1.