Każde dziecko do osiągnięcia 36 kg musi być przewożone w foteliku samochodowym. Fotelik samochodowy należy dobrać odpowiednio do wagi, a także do wzrostu dziecka. W naszej ofercie znajdują się foteliki samochodowe z różnych kategorii wagowych – tym razem zapraszamy do zapoznania się z ofertą fotelików 0-25 kg.

Bezpieczny fotelik 0-25 kg dla niemowlaka i starszego dziecka

Rodzice, którzy szukają fotelików uniwersalnych, często sięgają po fotelik samochodowy 0-25 kg. Ten rodzaj fotelika przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia, a zrezygnować z niego należy dopiero, gdy dziecko przekroczy wagę 25 kg – często więc jeden fotelik samochodowy służy dziecku w wieku wczesnoszkolnym. To doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na ilości kupowanych dla dzieci akcesoriów.

Dla rodziców i ich pociech najważniejszym zadaniem fotelików jest zapewnienie bezpieczeństwa najmłodszym członkom rodziny podczas bliskich i dalekich podróży. Normy, jakie muszą spełniać foteliki, są coraz bardziej rygorystyczne, a ich przestrzeganie ułatwiają nowe technologie, wykorzystywane w produkcji fotelików dla dzieci. W przypadku fotelika samochodowego 0-25 kg ogromne znaczenie mają mechanizmy pozwalające regulować wielkość fotelika – kąt pochylenia oparcia, długość siedziska i wysokość podłokietników. Tylko idealnie dopasowany fotelik zapewnia bowiem dziecku należytą ochronę. Fotelik 0-25 kg musi rośnie zatem wraz z dzieckiem. Foteliki najlepszych producentów posiadają regulacje wszystkich możliwych elementów, a dzięki coraz powszechniejszym bazom Isofix, również montaż fotelika staje się łatwiejszy, co również zwiększa bezpieczeństwo. Montując fotelik 0-25 kg do bazy, słyszymy charakterystyczne kliknięcie, które jest dla nas sygnałem, że fotelik jest zamontowany w stabilnej pozycji. Coraz większą uwagę przywiązuje się także do zwiększania ochrony na wypadek zderzeń bocznych, które są dla maluchów najbardziej niebezpieczne. W nowoczesnych fotelikach 0-25 i innych kategorii wagowych, stosuje się rozwiązania, które skutecznie chronią dzieci w sytuacji uderzeń w bok pojazdu oraz w przypadku dachowania. Niezwykle cieszy nas rozwój i zmiany, jakie zachodzą w branży dziecięcej, a do oferty naszego sklepu wybieramy foteliki wyłącznie sprawdzonych producentów, którzy zaufanie rodziców zdobywają od lat.

Nowoczesny fotelik samochodowy 0-25 kg

Fotelik 0-25 kg musi być przede wszystkim bezpieczny, ale rodzice słusznie zwracają uwagę również na jego funkcjonalność. Będzie on służył rodzinie kilka lat, dlatego jego użytkowanie musi być przyjemne, a obsługa intuicyjna. Zdejmowane pokrowce, które można prać, dodatkowe funkcje w wybranych modelach, takie jak obrotowe siedziska, które ułatwiają przygotowanie do podróży – w pespektywie kilkuletniego użytkowania, każda funkcja i cecha fotelika samochodowego 0-25 ma znaczenie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą fotelików 0-25 kg takich marek, jak Joie Stages, Be,Safe, Espiro i życzymy udanych zakupów!