Karolina Kurkova to ikona mody o wyjątkowej energii, która emanuje z jej uśmiechu i ruchu. Niemiecka marka CYBEX podjęła współpracę z modelką nie tylko ze względu na jej wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinie fashion (Kurkova wystąpiła w kampaniach największych marek, takich jak Dior, Prada, Gucci, Louis Vuitton, Chanel i wielu innych). Karolina Kurkova to aktywna mama, dbająca o jakość przedmiotów, jakimi otacza się jej rodzina.

Karolina Kurkova wraz z marką CYBEX poszukiwała idealnej symbiozy funkcjonalności, designu i bezpieczeństwa akcesoriów dla dzieci. Kurkova ściśle współpracowała nie tylko nad samym wyglądem kolekcji. Podeszła do tej współpracy niezwykle profesjonalnie. Uwzględniła potrzeby współczesnych kobiet oraz – co należy podkreślić – środowiska. Kolekcja One Love by Karolina Kurkova powstała z certyfikowanych włókien REPREVE® uzyskanych z recyklingu butelek plastikowych. Wózki i akcesoria kolekcji One Love są produktami wysokiej jakości, a do tego – ekologicznymi.

Warto również wspomnieć, że Anna Lewandowska również zdecydowała się na wózek Cybex Mios 2.0 by Karolina Kurkova. Historię kolekcji możecie śledzić przez hashtag #CYBEXbyKK.