Produkty Mushie są starannie zaprojektowane, aby zapewnić rodzicielstwu spokój. Założona w 2018 roku z pasji do piękna, bezpieczeństwa i funkcjonalności, Mushie tworzy niezbędne produkty dla najmłodszych.

Priorytetem jest dobre samopoczucie Twojej rodziny dzięki nietoksycznym materiałom, takim jak silikon spożywczy i bawełna organiczna, i współpracujemy wyłącznie z dostawcami ze Sprawiedliwego Handlu, aby wytwarzać produkty wysokiej jakości.

Tworzymy rzeczy, które trwają. Możesz używać produktów mushie ze swoimi dziećmi, a następnie przekazać je komuś innemu. Z trwałością jako wiodącą cechą, nasze produkty przeciwstawiają się konsumpcjonizmowi towarów jednorazowego użytku i jednorazowego użytku, zapewniając zrównoważoną przyszłość i minimalizując nasz wpływ na środowisko.

Naprawdę słuchamy, kiedy klienci kontaktują się z nami, i wykorzystujemy ich opinie, aby ulepszyć to, co robimy. Z myślą o naszych klientach postanowiliśmy rzucić wyzwanie normom branżowym za pomocą nowoczesnych produktów dla dzieci, które są w zasięgu większości rodzin