Dekada doświadczeń, tysiące zadowolonych rodziców

Od dziesięciu lat Venicci służy rodzicom oraz ich dzieciom, a przygoda i rewolucja w produkcji wózków dziecięcych rozpoczęli w Wielkiej Brytanii. Venicci doszli do mistrzostwa tworząc wózki bezpieczne, funkcjonalne i ułatwiające podróżowanie. Podczas ich projektowania firma stawi na elegancję, by trafiały w gusta najbardziej wymagających klientów.

Venicci dzieli się doskonałością

Wózki dziecięce Venicci można spotkać na ulicach miast 20 krajów. Sukcesywnie firma zwiększa obecność na świecie, a osiągnięcie sukcesu nie byłoby możliwe, gdyby nie rutynowa doskonałość, która weszła nam w nawyk. Niespotykaną nigdzie precyzję oni potwierdzają podczas rygorystycznych testów w najlepszych laboratoriach. Każdy element wózka sprawdzany jest podczas potrójnej kontroli jakości. Venicci dzieli się bezpiecznymi produktami, które zostają z rodzicami na długie lata.

Wartością jest każdy moment

Duma, spełnienie i radość rodzica płynąca z ekscytujących chwil spaceru to dla Venicci największa wartość, która wyznacza misję marki. Firma towarzyszy w fascynującej przygodzie, a dzięki znakomitej dbałości o jakość Venicci sprawia, że rodzice mogą skupić się na przekazywaniu miłości i troski swoim dzieciom. Venicci zajmuje się całą resztą.