Brytyjska marka Shnuggle została założona w 2009 roku przez rodziców, którzy wychowując trójkę dzieci, mierzyli się z takimi samymi trudnościami, jak większość rodziców na świecie. Część z tych niedogodności można jednak ominąć, stosując akcesoria dla niemowląt, które znacząco ułatwiają rodzicom opiekę nad maluchami. Właśnie taka misja przyświecała twórcom marki Shnuggle – produkcja akcesoriów wysokiej jakości, w których każdy detal został stworzony zarówno o niemowlętach, jak i ich rodzicach.

Akcesoria dla niemowląt Shnuggle – innowacyjne rozwiązania

Akcesoria dla niemowląt Shnuggle odpowiadają na potrzeby rodziców, którzy całymi dniami opiekują się maluchami, odczuwaj po czasie włożony trud w postaci bóli kręgosłupa i innych dolegliwości. Często wynikają one z niedostatecznie komfortowych warunków podczas kąpieli pociechy, przewijania czy usypiania dziecka. Twórcy marki Shnuggle postawili sobie za cel maksymalne ułatwienie opieki nad niemowlętami dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, zastosowanym w przedmiotach codziennego użytku.

W ten sposób powstały wanienki Shnuggle, które umożliwiają kąpanie maluszka w pozycji półleżącej. Pozycja, która przypomina tę, w jakiej znajduje się niemowlę w foteliku samochodowym, jest dla niego najzdrowsza. Ponadto piankowe oparcie stabilizuje dziecko podczas kąpieli. Również dla rodziców kąpanie dziecka w pozycji półleżącej jest znacznie wygodniejsze. Przede wszystkim znacząco spada ryzyko zachłyśnięcia się wodą, a więc bezpieczeństwo dziecka. Dla świeżo upieczonych rodziców, którzy uczą się opieki nad maleństwem, każde wsparcie jest na wagę złota. Ale pozycja półsiedząca podczas kąpieli jest także ułatwieniem dla samych rodziców – umycie maluszka w takiej pozycji przebiega znacznie sprawniej. Do kompletu rodzice mogą dokupić poręczny kubek do polewania. Osoby, które decydują się na akcesoria dla niemowląt Shnuggle są pod ogromnym wrażeniem, jak drobiazgi i pozornie niewielkie innowacje wprowadzone do akcesoriów dla niemowląt mogą ułatwić codzienną opiekę nad maluszkiem.

Shnuggle – akcesoria, które pokochały miliony rodziców na całym świecie

Wśród akcesoriów dla niemowląt Shnuggle na wyróżnienie zasługuje także kosz Mojżesza – przenośne łóżeczko dla dzieci do 6. roku życia, które dzięki uchwytom z łatwością można przenieść w dowolne miejsce w domu. Dostępne są również łóżeczka dostawiane do łóżek rodziców, które dzięki specjalnym dodatkom można z biegiem czasu powiększyć.

Wszystkie akcesoria dla niemowląt Shnuggle zostały zaprojektowane z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwie dziecka oraz wygodzie rodziców. Przekonaj się, jak pomocne mogą być udogodnienia, oferowane przez markę Shnuggle!