Tico Torres – z kultowego zespołu rockowego Bon Jovi – stworzył ROCK STAR BABY. Jako szanowany artysta zarówno w świecie muzycznym, jak i artystycznym, jego zainteresowania są tak różnorodne, jak wielopokolenia podążające za długimi i nieprzerwanymi sukcesami zespołu. Bon Jovi występują razem od ponad trzydziestu lat, a ponad sto trzydzieści milionów sprzedanych płyt potwierdza, że ich reputacja jest legendarna. Bycie na bieżąco z uważnym okiem na pierwotną pasję jest kluczem do długowieczności każdego przedsięwzięcia. Świeże podejście podsycane bogatą ciekawością sprawia, że rzeczy się dzieją.

To właśnie ta nieograniczona energia zapoczątkowała koncepcję ROCK STAR BABY. Zaczęło się od zestawów upominkowych dla noworodków, które nie były w typowym różu i błękitach, ale raczej w czerni, bieli i szarościach; bez wątpienia styl gwiazdy rocka. Jakość i komfort dla dziecka nadal są najważniejszymi wartościami.

To właśnie poświęcenie jest rozpoznawane przy doborze każdego produktu. Asortyment, który obecnie poszerzył się o odzież od noworodków do ośmiu lat, wraz z akcesoriami do karmienia i do wnętrz. Świat ROCK STAR BABY jest dumny ze współpracy z firmami, które podzielają tę wizję.

Każde dziecko jest gwiazdką