Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Niemcy, Kolonia, wrzesień 2019 – Recaro powraca na targi Kind + Jugend z imponującymi produktami o wysokiej jakości wzorniczej, wypełnionymi innowacjami oraz premierą nowej kolekcji Recaro Kids. Grupa Artsana jest wiodącą międzynarodową korporacją w sektorze Babycare, a Recaro Kids jest spółką Grupy, która posiada wyłączną ogólnoświatową licencję na rozwój, produkcję i dystrybucję fotelików dziecięcych i wózków pod marką Recaro.

Od ponad 110 lat Recaro z pasją i umiejętnościami opracowuje produkty, które łączą bezpieczeństwo i estetykę z ergonomią i funkcjonalnością. Wszystkie produkty Recaro, od foteli samochodowych po fotele lotnicze, wyróżniają się szczególną dbałością projektową, której celem jest ich rozwoj, bezkompromisowe bezpieczeństwo i najwyższa jakości. To innowacyjne podejście Recaro można również znaleźć w produktach dla dzieci, które coraz bardziej koncentrują się na badaniu prostych, intuicyjnych rozwiązań, które pomogą dzisiejszym rodzicom.

Nowa kolekcja Recaro Kids wywodzi się z synergii wiedzy specjalistycznej, którą można znaleźć tylko w takich firmach, jak Artsana i Recaro. Każdy detal konstrukcyjny produktówopracowano w Niemczech, aby zapewnić niespotykany styl i jakość oraz najwyższy poziom wiedzy eksperckiej w zakresie bezpieczeństwa, wygody i ergonomii.