Nuna jest technologami, projektantami, inżynierami, ale przede wszystkim rodzicami.

Dla Nuna rodzina jest wszystkim, to z niej firma czerpie nieustanną inspirację, to ona napędza to bycie coraz lepszym. Nuna zna radości, ale również trudy rodzicielstwa, dlatego tworząc firmowy produkty, Nuna skupia się nawet na najmniejszych rzeczach, abyście Wy mogli się skupić na wszystkich dużych… Nuna chce towarzyszyć Wam w przygodzie, jaką jest rodzicielstwo i zrobić wszystko, aby była ona piękna i niezapomniana.

Dzieciństwo to miliony chwil, z których każda jest tak samo ważna. Nuna chce, abyście mogli się w nich zanurzyć, nie musząc pochylać się nad zbędnymi drobnostkami. Twórzcie swoją rodzinną historię, a firme pozwólcie zająć się resztą.

Ciągle Nuna opowiada Wam o komforcie i wygodzie, ale to bezpieczeństwo waszych pociech firma stawi na pierwszym miejscu. Możecie być pewni, że żaden z produktów Nuno nie opuści fabryki, zanim nie przejdzie tysięcy testów i badań opartych na najbardziej restrykcyjnych parametrach.

Aby zapewnić zgodność z normami bezpieczeństwa, sprzęt Nuno regularnie poddawany jest testom w akredytowanych, niezależnych laboratoriach.