Wybór pierwszego krzesełka do karmienia to decyzja, od której zależy to, jak długo będzie nam ono towarzyszyło. Wybierając krzesełko do karmienia, które nie rośnie razem z dzieckiem i nie nadąża za zmieniającymi się potrzebami Naszej Pociech skazujemy się na konieczność zastąpienia go innym krzesełkiem. Dlatego planując zakup krzesełka do karmienia warto zapoznać się z asortymentem marki Nomi.

Nomi to producent wyjątkowych krzeseł do karmienia, które rosną razem z dzieckiem, towarzysząc mu przez pierwsze lata życia. Dodatkowym atutem oferowanych rozwiązań jest możliwość personalizacji krzesełka w taki sposób, żeby jak najlepiej odpowiadało potrzebom dziecka na każdym etapie rozwoju – od dziecka, które dopiero nauczyło się siadać, aż po samodzielnego kilkulatka, który korzystając z krzesełka Nomi może w pełni uczestniczyć w rodzinnych posiłkach, a także bawić się i uczyć przy stole.

Nigdy nie jest zbyt późno, żeby zastąpić stare krzesełko do karmienia krzesełkiem Nomi, ale czy jest sens przepłacać, jeśli krzesełko Nomi może nam towarzyszyć już od pierwszych wspólnych posiłków? Marka Nomi oferuje szereg akcesoriów dodatkowych – uprzęże do krzesełek, tacki do krzesełek, przednie barierki do krzesełek oraz poduszki – dzięki, którym możemy zapewnić dziecku komfort i bezpieczeństwo, których w danej chwili potrzebuje. Akcesoria są łatwe w montażu i demontażu, dzięki czemu bieżące dostosowywanie krzesełka Nomi do wieku i umiejętności dziecka to dosłownie moment.

Akcesoria dodatkowe to oczywiście nie wszystko. Krzesełka Nomi są wyposażone w regulowane siedzenie i podnóżek, które w prosty sposób dostosowujemy do wzrostu dziecka. Jest to szczególnie istotne w przypadku starszych dzieci, które są już za duże na tradycyjne krzesełka do karmienia, a jednocześnie zbyt małe na to, żeby swobodnie korzystać z dorosłych krzeseł.