Leclerc to holenderska marka wózków dziecięcych i akcesoriów, która na polskim rynku zagościła stosunkowo niedawno temu. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom – szczególnie tym zastosowanym w wózkach Leclerc – coraz więcej rodziców przekonuje się do tej marki i wybiera właśnie holenderskie produkty. Dlaczego warto zwrócić uwagę na ofertę Leclerc?

Kompaktowe wózki dziecięce Leclerc

Twórcy wózków marki Leclerc postawili sobie jasny cel: ich produkty mają być kompaktowe, idealne do miasta i dla osób podróżujących z dziećmi. Wózki Leclerc są więc zauważalnie mniejsze i lżejsze niż większość wózków dostępnych na rynku. Jednocześnie producent zadbał, by kompaktowe wózki dziecięce były wygodne i bezpieczne. Jednym z ciekawszych rozwiązań są pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa zapinane na magnez. Wystarczy zbliżyć do siebie dwie końcówki pasów, by same się spięły – dzięki temu zapięcie pasów przy ruchliwym, niespokojnym dziecku staje się znacznie łatwiejsze. Oczywiście ich odpięcie nie jest już tak łatwe. Aby odpiąć pasy bezpieczeństwa, należy przytrzymać dwa duże przyciski jednocześnie. Dla dorosłych jest to intuicyjna funkcjonalność, dla dzieci bariera, której nie potrafią obejść.

Pomysłowo rozwiązano także kwestię hamulca bezpieczeństwa. Umieszczono go w formie dużego przycisku między tylnymi kołami. Aby zadziałał, należy stopą nacisnąć go od góry – nie sprawia to żadnej trudności zarówno w obuwiu sportowym, jak i letnich sandałkach czy eleganckich szpilkach.

Samoskładające się wózki Leclerc

To nie koniec ciekawych funkcji, zastosowanych w wózkach Leclerc. Największe zainteresowanie budzi bowiem fakt, że wózek Magicfold Plus praktycznie sam się składa. Naciskamy przycisk na rączce, rączkę popychały ku dołowi, a reszta dzieje się sama! Ponadto po złożeniu wózek zajmuje niewiele miejsca, zmieści się w bagażniku każdego samochodu, nawet tych najmniejszych modeli aut miejskich. Jest także lekki, bardzo wygodne, idealny do miasta. Jego koła są niewielkie, ale amortyzowane – wózek Leclerc dobrze prowadzi się po chodniku, drodze gruntowej i niewielkich nierównościach.

W wersji podstawowej wózki Leclerc dostępne są jako spacerówki. Istnieje jednak możliwość dokupienia gondoli – wtedy z wózka Leclerc można korzystać od pierwszych dni życia maluszka.

Leclerc – akcesoria dziecięce

W naszej ofercie oprócz kompaktowych wózków Leclerc, znajdują się także praktyczne akcesoria. Dostawki do wózka dla starszego dziecka, torby, organizery, śpiwory, moskitiery oraz wózki 2w1 dostępne są w naszej ofercie w konkurencyjnych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami Leclerc – życzymy udanych zakupów!