Hevea, to marka materaców. Produkują je od roku 2008r. Hevea mieszka i pracuje w Polsce. Firma produkuje materace dla dzieci i całej rodziny – do każdej sypialni.

Produkty Hevea dla grupy wiekowej 0+ i 2+ od lat są bestsellerami w wielu zestawieniach. Materac lateksowy Hevea Baby, materac lateksowo-kokosowy Hevea Krzyś, a także cała grupa produktów Hevea Junior – materac lateksowy i Hevea Snudo – materac piankowy to najpopularniejsze materace w swoim segmencie. Materace Hevea i tekstylia dla dzieci wielokrotnie doceniano i nagradzano. Posiadają liczne atesty i certyfikaty świadczące o wysokiej jakości materiałach, wykonaniu i serwisie posprzedażowym. Materace i tekstylia dla dzieci są poddawane szczegółowym badaniom w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Wiele pozycji posiada pozytywną opinię Instytutu, niemal wszystkie produkty marki Hevea posiadają status Wyrobu Medycznego. Firmowy materace dla dzieci są rozpoznawalne i sprzedawane prawie w całej Europie od Litwy po Szkocję i od Szwecji po Bułgarię.

Hevea oferuje komfortowy produkt, bez kompromisów. Czerpiemy wiedzę z doświadczenia, opinii klientów i podpowiedzi specjalistów. Nieustannie, z pasją Hevea szuka najlepszych rozwiązań aby budować świat otwarty dla ludzi szczęśliwych i wyspanych. Każdy z produktów ma duszę jest zaprojektowany i zrobiony z myślą o konkretnym odbiorcy. Dopasowany do jego budowy, wagi, do wymagań i etapu rozwoju, na którym się znajduje. Hevea zna swoj produkt bardzo dobrze. Każdy z osobna i wszystkie razem. Materace, prześcieradła, ochraniacze, poduszki, łóżka i stelaże. Widzią je od momentu przygotowania wkładu, po nałożenie pokrowca i zapakowanie do wysyłki. Firma pilnuje jakości na każdym etapie produkcji. Dzięki temu wybierając produkt Hevea nie musisz się zastanawiać materac lateksowy czy piankowy. Doświadczony personel doradców bardzo starannie dobierze produkt odpowiedni dla klienta. Na każdym etapie sprzedaży i serwisu systematycznie Hevea poprawia i oceniamy jakość usług.