Wszystkie wyroby powstają w Polsce, to tu tworzy sią miejsca pracy i wspiera sią gospodarkę. Zaufanie do naszej marki od blisko 20 lat buduje sią na wysokiej jakości produktów Fiki Miki.

Fiki Miki tworzy produkty, kierując się przede wszystkim bezpieczeństwem dzieci, komfortem snu oraz wygodą rodziców. Firma proponuje rozwiązania, które czynią życie łatwiejszym. Praktyczne i trwałe w użytkowaniu. Łatwe do utrzymania w czystości. Delikatne dla skóry i miłe w dotyku to cechy, które dla naszych produktów są zawsze niezmiennym standardem.

W ofercie Fiki Miki znajduje się szeroka oferta materacy dla dzieci, młodzieżowych, do łóżek piętrowych oraz sypialni rodziców. Ofertę uzupełniają dodatki – poduszki dla mamy i dziecka, ochraniacze na materac, prześcieradła, pledy oraz oferta foteli i materacy dla szkół rodzenia.

Zaufały Fiki Miki najlepsze sklepy w Polsce. Wyrob firmy dostępne są na terenie całego kraju. Za granicą Fiki Miki jest obecni w Austrii, Bułgarii, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, na terenie Niemiec i Rumunii oraz we Francji i Szwecji.