Fotelik samochodowy Cybex Solution Z-Fix to udoskonalona wersja poprzednich edycji fotelików w tej grupie wagowej. Jak zawsze zaprojektowany z troską o najwyższą jakość użytych materiałów i technologii – bo bezpieczeństwo dziecka zawsze jest na pierwszym miejscu.

Najlepszy fotelik samochodowy 15-36 kg – Cybex Solution Z-Fix

Nowy Cybex Solution Z-Fix jest przeznaczony dla dzieci od ok. 3. roku życia aż do 12. roku życia, czyli od 15 kg do 36 kg (wzrost dziecka 100-150 cm). Ten nowoczesny, bezpieczny fotelik samochodowy rośnie razem z dzieckiem i pozwala na dopasowanie swoich wymiarów do wymiarów dziecka. Wszystko to dzięki łatwej w obsłudze, automatycznej regulacji wysokości i szerokości, którą można ustawić aż w dwunastu różnych pozycjach. Odpowiednie dopasowanie fotelika jest ogromnie ważne dla bezpieczeństwa dziecka podczas podróży samochodem.

Solution Z-Fix – bezpieczeństwo i wygoda Twojego dziecka

Konstrukcja fotelika umożliwia też regulację głębokości zagłówka. Dzięki temu unikniemy opadania główki śpiącego dziecka w trakcie jazdy. Ma to szczególnie duże znaczenie dla bezpieczeństwa malucha – zagłówek chroni przecież głowę w razie zderzenia. W Solution Z-Fix, jak i w całej generacji Z producenta fotelików samochodowych Cybex zadbano też o mocną konstrukcję systemu ochrony bocznej L.S.P. W najnowszym modelu system został dodatkowo zoptymalizowany i unowocześniony i ukryty w skorupie fotelika, dzięki czemu dodatkowo zajmuje mniej miejsca.

Fotelik Cybex Solution Z-Fix został też wyposażony w system Isofix, który stabilizuje fotelik w kanapie samochodu i umożliwia jego prosty montaż.

  • System regulacji zagłówka – zagłówek lepiej chroni kark i głowę dziecka
  • Szybki montaż i stabilność dzięki systemowi mocowania Isofix
  • System ochrony bocznej L.S.P. System Plus – zmniejszone ryzyko urazów
  • Automatyczna regulacja wysokości i szerokości
  • Zintegrowany system wentylacji – zapewnia chłód dziecku nawet w upalne dni

Wybierz swój kolor! Fotelik Cybex Solution Z-Fix Plus

Siedzisko fotelika samochodowego Cybex Solution Z-Fix z serii Cybex Platinum zostało obite miękką i przyjemną w dotyku tapicerką, a skorupę pokryto materiałem odpornym na zabrudzenia i obtarcia. Fotelik został zaprojektowany w dziesięciu kolorach. W wersji standardowej są to: Autumn Gold, Deep Black i Soho Grey, a w wersji Cybex Solution Plus: Autumn Gold Plus, Deep Black Plus i Soho Grey Plus oraz Deep Black Plus, Khaki Green Plus, Mountain Blue Plus, Mustard Yellow Plus i Nautical Blue Plus. Wybierz ulubiony kolor dziecka z Cybex Solution Z-Fix i Cybex Solution Z-Fix Plus.