Cybex Balios S Lux – funkcjonalny wózek dla Twojego dziecka

Cybex Balios S Lux to najnowsza odsłona jednego z najchętniej wybieranego przez rodziców wózków dziecięcych. Popularność zawdzięcza funkcjonalności i możliwości indywidualnego doboru akcesoriów. Sprawdzi się zarówno na typowo miejskich nawierzchniach, jak i na nierównym terenie. Prosty w obsłudze, intuicyjny i zwrotny. Dostępny w wersji spacerowej, głęboko-spacerowej i w zestawach z dodatkowymi akcesoriamiBalios S Lux umożliwia zamontowanie fotelika samochodowego, siedziska spacerowego i miękkiej gondoli Cocoon S. Dzięki temu zyskujemy sprzęt 2 w 1, 3 w 1 albo nawet 4 w 1.

Czym Balios S Lux różni się od poprzedniej wersji?

Producent wprowadził kilka zmian w nowej wersji Lux swojego najpopularniejszego modelu, Balios S z serii Gold.

W oczy rzuca się nowy rodzaj materiału tapicerki, która jest jeszcze bardziej trwała i odporna na działanie czynników zewnętrznych i zabrudzenia. Wózek został wyposażony w nowy, ulepszony system składania. Teraz jest jeszcze szybsze i prostsze niż wcześniej – stelaż i siedzisko złożysz jednym, szybkim ruchem.

Balios S Lux to jeden z najbardziej kompaktowych wózków spacerowych. Po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Dzięki temu możesz wygodnie transportować go z miejsca na miejsce, kiedy zabierasz maluszka w jego pierwsze dłuższe podróże. Możesz złożyć go JEDNĄ RĘKĄ do pozycji wolnostojącej i rozłożyć do pozycji leżącej, dzięki czemu sprawdzi się już od pierwszych dni po narodzinach dziecka.

Zwiększony limit wagowy (aż do 22 kilogramów) sprawia, że możesz korzystać z wózka nawet do czwartego roku życia dziecka!

Więcej niż zwykły wózek spacerowy – cechy modelu Balios S Lux

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka wszystkiego, co najlepsze. Dobry wózek to komfort dla dziecka i dla rodziców. Dlaczego warto wybrać model Balios S Lux od firmy Cybex?

  • 4 duże, bezobsługowe i amortyzowane koła
  • odporne na uszkodzenia koła all-terrain, które sprawdzą się na każdym rodzaju powierzchni
  • pojemny kosz na zakupy – limit obciążenia 5 kg
  • regulowana wysokość rączki wózka
  • rozkładana budka przeciwsłoneczna XXL z ochroną UPF 50+
  • montaż siedziska przodem lub tyłem do rodzica
  • wygodna regulacja oparcia i podnóżka

Nowy wózek Cybex – Twój kompan w podróży

Najnowszy model wózka od firmy Cybex spełni wymagania nawet najbardziej wymagających rodziców. Stelaż wózka Balios S Lux daje wiele możliwości rozbudowy i utworzenia funkcjonalnego systemu podróżnego. Możesz zamontować w nim siedzisko spacerowe, gondolę i fotelik samochodowy marki Cybex lub GB.

Połącz wytrzymały, funkcjonalny wózek Balios S Lux z fotelikiem samochodowym i stwórz swój idealny, bezpieczny zestaw podróżny komfortowy dla Twojego dziecka i wygodny dla Ciebie.