Balios S – najlepszy towarzysz podróży

Solidny wózek spacerowy to podstawa wyposażenia domowego każdego rodzica. Jeżeli chcesz zacząć pierwsze podróże ze swoim szkrabem, najwyższy czas na zakup spacerówki. Marka Cybex oferuje wózki spacerowe i głęboko-spacerowe stworzone z myślą o wymagających użytkownikach, którzy szukają komfortowego sposobu podróżowania z dzieckiem. Model Balios S jest przeznaczony dla dziecka od pierwszego dnia życia.  W zależności od potrzeb możesz zamontować w nim różne akcesoria: gondolę Cot S, siedzisko spacerówki lub fotelik do auta – wszystko dzięki specjalnym adapterom. Funkcjonalny system podróżny 3 w 1 to wygoda dla Ciebie i Twojego dziecka.

Nowoczesny design i wysoka jakość wykonania Balios S

Ten model wyróżnia się nowoczesnym, prostym designem, dużą starannością wykonania i wysoką jakością materiału. Producent oferuje wiele wersji kolorystycznych do wyboru.

Koła wózka zostały wykonane z najlepszej jakości gumy, dzięki czemu nie musisz się obawiać o ich przebicie na ostrej powierzchni. Są duże, obrotowe i bardzo zwrotne. Wykonanie wózka to też nowoczesny system amortyzacji na cztery koła, który łagodnie i skutecznie neutralizuje drgania, zapewniając Twojemu dziecku komfortowy sen w spacerówce nawet na nierównym terenie.

Cybex Balios S – wygoda i bezpieczeństwo w jednym

Kolekcja Cybex Balios S to przede wszystkim bezpieczna konstrukcja tego nowoczesnego wózka, ale też doskonała funkcjonalność. Model został wyposażony w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa dla maksymalnej stabilności i w odpinany z jednej strony pałąk, który jest gwarancją komfortowego użytkowania.

Funkcjonalny kosz na zakupy pomieści nawet 5 kilogramów, dzięki czemu Balios S nie wymaga dodatkowej torby na wózek. Szeroka, regulowana budka XXL zapewni dziecku ochronę przed słońcem i wiatrem. Wysuwany daszek pokryty materiałem z filtrem UVP 50+ to gwarancja ochrony przed promieniowaniem słonecznym. Tylna część budki jest wyposażona w otwierane okienko z siateczką, dzięki któremu zawsze możesz mieć oko na dzidziusia.

Model Balios S to prawdziwy klasyk na rynku. Sprawdź też nową wersję wózka, model Balios S Lux.