Bycie rodzicem, podobnie jak większość dobrych rzeczy na tym świecie, wymaga sporo wysiłku. Nieodłącznym elementem tej przygody są wyzwania i trudności.

W Chicco robią wszystko, aby ta przygoda przebiegała najłagodniej jak to możliwe. Chicco wsłuchują się w potrzeby obecnych i przyszłych rodziców, ale nie tylko. Chicco podchodzi do rodzicielstwa jako do dużo bardziej pojemnej definicji. Takiej, która obejmuje większą grupę ludzi opiekujących się dziećmi – na różne sposoby i w różnym zakresie. Tam, gdzie ktokolwiek opiekuje się dzieckiem, jesteśmy i Chicco. Zawsze po jego stronie.

Troska to DNA Chicco. Troska o Ciebie, Twoje dzieci i wszystkich, na których Tobie zależy. Dlatego każdego dnia Chicco angażują się w ochronę dzieciństwa. Chicco dba o przyszłość tych, którzy już tu są i tych, którzy wkrótce dołączą.

Kompetencje, zaangażowanie i pasja napędzają Chicco każdego dnia w realizacji ambitnych celów jakościowych jakie przed sobą stawia firma. Dostrzec to można we wszystkim. Od uważnego wsłuchiwania się w przekazywane sugestie, poprzez planowanie i rozwój konkretnych rozwiązań, aż po zgranie wszystkich procesów. To zespół stworzony przez ludzi, którym zależy na innych.