Firma Canpol jest liderem polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt. Od prawie trzydziestu lat zaspokaja potrzeby najmłodszych i ich rodziców w ponad 50 krajach, dostarczając pełną gamę produktów w zakresie karmienia, opieki, pielęgnacji, zabawy i bezpieczeństwa.

Co wyróżnia Canpol i pozwala tworzyć bezpieczne, a zarazem innowacyjne produkty, jak również w pełni odpowiadać na zmieniające się oczekiwania Klientów, jest wieloletnie doświadczenie Mam. Zarówno tych pracujących w firmie Canpol, jak i Mam – użytkowniczek marki Canpol babies, z którymi Firma jest w stałym kontakcie.

To dzięki ich kompetencjom Canpol babies pomaga innym Mamom tworzyć bezpieczny, kolorowy świat dziecka oraz budować politykę firmy opartą na wartościach takich jak troska i rodzinność. Canpol babies wspiera rodziców zarówno na poziomie produktowym, jak i pod względem merytorycznym, bazując na wiedzy specjalistów oraz doświadczonych Mam.

Marka Canpol babies opiera produkcję swoich najważniejszych produktów na własnej fabryce.

Unikalność oferty oparta jest również na własnej kreacji. Zespół Canpol projektantów i grafików tworzy autorskie kolekcje produktów i wzorów. Wieloletnie doświadczenie całego zespołu, wsparte wiedzą pracujących w firmie mam, pozwala Canpol tworzyć bezpieczne i innowacyjne produkty.

Firma Canpol i marka Canpol babies są od lat nagradzane przez prestiżowe instytucje i miesięczniki biznesowe, a także najpoczytniejsze magazyny dla rodziców w Polsce. Miesięcznik „Puls Biznesu” kilka razy z rzędu nagrodził firmę Canpol „Gazelą Biznesu” dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm, a miesięcznik „Forbes” trzykrotnie wyróżnił ją „Diamentem Forbes” dla najszybciej zwiększających swą wartość polskich przedsiębiorstw. Firma Canpol otrzymała również Medal Europejski z rąk Komitetu Integracji Europejskiej, a także tytuł Wybitnego Eksportera Roku, przyznany przez Stowarzyszenie Eksporterów Polskich.