Bumprider jako pomysł narodził się pod koniec lat 90-tych, kiedy narodziła się koncepcja pomysłowaj deski do jazdy na rowerze. Ten pomysł i koncepcja zaczerpnięta z naszych doświadczeń od rodziców wyrażających brak akcesoriów do takich wózków.

Z wynalezieniem i wprowadzeniem na rynku innowacyjnym narzędzij deski do jeżdżenia latem, dzięki czemu Bumprider rewolucję w odniesieniu do różnych technologii, różne techniki innowacji innowacyjnemu produktowi, który rozwiązał problem, z którego pochodzi borykają się rozpoczęli pracę. Idea życia rodzicom szybko zrodziła nowe pomysły na rozwiązywanie problemów. Jeden po drugim podchodzili do stołu księgarskiego, 1 tam mistrzów, inni weszli do produkcji. Obecnie Bumprider zapewnia swoi produkty, które są lepsze — zarówno rozwijanie najnowocześniejszych możliwości, jak i prowadzimy nowe produkty, dzięki czemu firma zapewnia powrót. Wszystko zaczęło się od pomysłu na biurko do jeżdżenia dla każdego!

Podczas projektowania produktów. Chodzi o tworzenie wartości dla usług Bumprider i utrzymanie wartości przez cały okres użytkowania samego produktu. Dzięki oznaczeniu miejsca, w którym możesz umieścić swoje miejsce, możesz umieścić na tym, że masz jeden z najlepszych produktów na miejscu dla rodziców i dzieci.

Jako właściciel produktu Bumprider pewność, że posiadasz produkt wysokiej jakości.
Zaprojektowany i w witrynie.