Bobike opracowuje, projektuje i produkuje foteliki bezpieczeństwa od 1978 roku. Istnieje spora szansa, że Ty również siedziałeś w foteliku Bobike, gdy byłeś mały.Foteliki rowerowe Bobike są projektowane w Holandii, produkowane w Europie i można je rozpoznać po stylowym, nowoczesnym wyglądzie, który doskonale wpisuje się w aktualne trendy rowerowe. Foteliki Bobike zdobyły już kilka nagród, w tym nagrodę IF Design Award dla Bobike Exclusive.

W Bobike żyją i oddychą bezpieczeństwem. Może nie jest to najfajniejsza rzecz, ale to docenisz. Kontrola jakości, analiza wydajności i testy bezpieczeństwa to najważniejsze elementy rozwoju produktu. Oczywiście spełnia się wszystkie wymogi prawne i spełniamy najwyższe standardy branżowe, ale Bobike na tym nie poprzestaje. Firma zbudowala własne, nowoczesne centrum kontroli jakości, wyposażone we wszystkie technologie niezbędne do zapewnienia zgodności naszych produktów z normami narzuconymi przez organy regulacyjne.

Bobike wierzy w zrównoważoną planetę i tworzenie trwałej wartości dodanej. Firma nie może tego zrobić bez uwzględnienia społecznych i środowiskowych skutków tego, co ona robi. Dlatego Bobike poddaje recyklingowi większość swoich odpadów. Materiały z recyklingu można następnie wykorzystać na przykład do produkcji błotników. Wszystkie opakowania również podlegają recyklingowi.

„Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za ochronę naszej planety”, wyjaśnia Marlous de Wit-Williamson, kierownik ds. marketingu Bobike w krajach Beneluksu. „W Bobike traktujemy tę odpowiedzialność bardzo poważnie. Tworzymy produkty przeznaczone do użytku na zewnątrz. Chcemy, aby ludzie cieszyli się naturą i byli aktywni. Zrównoważony rozwój i recykling są zatem wysoko na naszej liście priorytetów. wokół nas przez długi czas.”