Siłą napędową BeSafe jest chęć ochrony tego co jest dla nas najcenniejsze: naszych dzieci.

W BeSafe jesteśmy zaangażowani w rozwój najbezpieczniejszych fotelików samochodowych i innych produktów do podróży dla dzieci w każdym wieku. Dzieci są naszą przyszłością. Ludzie, którzy pewnego dnia będą zdobywać świat, dziś są małymi, kruchymi istotkami, szczególnie narażonymi na obrażenia zewnętrzne. BeSafe pragnie pomagać rodzicom w utrzymywaniu bezpieczeństwa ich pociech.
Mając cały czas na uwadze swoją wizję BeSafe projektuje produkty w taki sposób by spełniały rygorystyczne wymagania dotyczące bezpieczeństwa, oferowały łatwość obsługi oraz najlepszy komfort dziecku. Ten wspaniały projekt, w połączeniu ze sprytnymi i elastycznymi funkcjami sprawia, że codzienne życie rodziców staje się trochę łatwiejsze. Rozwój produktów jest mocno skoncentrowany na bezpieczeństwie, co stale przynosi rezultaty w nowo udostępnianych produktach BeSafe, cechujących się innowacyjnymi patentami i funkcjami poprawiającymi bezpieczeństwo. Zawsze firma stara się być na prowadzeniu z produktami wysokiej jakości, spełniającymi wyśrubowane wymagania bezpieczeństwa.

Dlatego też BeSafe inwestuje corocznie znaczne sumy w badania i rozwój. Co więcej, BeSafe intensywnie współpracuje z instytutami badawczymi, organizacjami promującymi bezpieczeństwo drogowe i instytucjami medycznymi, związanymi z ruchem drogowym na całym świecie.