To historia dwóch braci z jednym marzeniem. Costa i Paul dorastali z pasją do projektowania, a kiedy w końcu osiągnęli wiek, obaj bracia poszli na studia do prestiżowej szkoły wzornictwa przemysłowego. Po ukończeniu studiów obaj rozpoczęli swoją podróż w branży produktów dla dzieci i wykorzystali swój talent w czołowych, wiodących firmach w branży. Po kilku latach zrozumieli, że ich koncepcje i projekty są uwielbiane zarówno przez dzieci, jak i rodziców, dlatego w 2008 roku postanowili otworzyć własną markę produktów dla dzieci ze świeżymi, nowymi projektami. Tak narodził się Benbat.Firma rosła i rozwijała się, a teraz zyskała lojalną bazę klientów na ponad 30 kontynentach na całym świecie dzięki swojej gamie świeżych i różnorodnych produktów.
Profesjonalny zespół projektantów Benbat to po prostu dzieci, które nie chciały dorosnąć. Patrzą na świat oczami dzieci i dzięki temu projektują produkty, które idealnie pasują do każdego wieku. Dzięki tym produktom podróżowanie i zajęcia stają się zabawą, rozrywką i nauką dla wszystkich. Produkty firmy są uwielbiane przez „dzieci” w każdym wieku – od 0 do 100 lat – i z pewnością wywołają uśmiech na każdym kroku.
Produkty Benbat są specjalnie wykonane wewnątrz i na zewnątrz z bezpiecznych, trwałych i łatwych do czyszczenia materiałów, co zapewnia maksymalny komfort. Ponadto produkty Benbat są wytwarzane zgodnie z globalnymi standardami jakości, dzięki czemu Twój nowy produkt bezpiecznie dotrze do domu, wytrzymuje szarpanie, żucie, rzucanie i uderzanie, a co najważniejsze, pozostaje z Tobą przez długi czas. Co najlepsze – większość produktów Benbat jest wielofunkcyjna i zachęca dzieci do korzystania z różnych umiejętności i zmysłów.