Głęboko zakorzeniona w kanadyjskich korzeniach, z europejskim designem i stylem, BBlüv stała się marką o ugruntowanej pozycji w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.
Celem jest dostarczanie bezpiecznych i trwałych produktów, które są łatwe w użyciu i ułatwiają życie rodzicom i ich dzieciom. Od pomysłu do produktu końcowego, cały zespół pracuje razem, aby zapewnić najwyższy poziom wzornictwa i jakości każdemu przedmiotowi z naszej kolekcji. BBlüv nieustannie podejmuje nowe wysiłki w zakresie rozwoju inteligentnych, zorientowanych na rozwiązania produktów, które prezentują najnowsze trendy i innowacje technologiczne mające na celu ułatwienie rodzicielstwa, a jednocześnie zapewnienie szczęścia i bezpieczeństwa dziecka.
Misją Firmą jest zapewnienie spokoju ducha rodzicom na całym świecie, aby mogli całkowicie poświęcić się swoim pociechom. Wszystkie produkty są projektowane we własnym zakresie w Kanadzie i w pełni testowane pod kątem zgodności ze wszystkimi północnoamerykańskimi, europejskimi i międzynarodowymi normami bezpieczeństwa.
Rozwijanie skrzydeł poza Ameryką Północną; BBlüv jest obecnie reprezentowany w ponad 43 krajach na całym świecie. BBlüv nadal koncentruje się na innowacjach produktów i stosuje nieszablonowe podejście, mające na celu zapewnienie zaufania i bezpieczeństwa rodzicom z małymi dziećmi.