Historia Babyono sięga 1990 roku, kiedy to w Poznaniu powstała niewielka firma handlowa sprzedająca artykuły dla dzieci.
Dziś, Babyono jesteś jednym z największych polskich producentów akcesoriów dla dzieci i kobiet w ciąży.
Na przestrzeni tych 30’stu lat zmieniały się kobiety, moda, potrzeby. Babyono obserwuje otoczenie, zmieniając się z Tobą i dla Ciebie – tworząc produkty z pasją i z dbałością o szczegóły.
W tym czasie produkty zdobyły liczne nagrody i wyróżnienia oraz uznanie rodziców w plebiscytach organizowanych przez specjalistyczne miesięczniki, m.in.: “Mam Dziecko”, “Dziecko”, “Rodzice”.
Babyono wspiera Cię w Twoim macierzyństwie. Babyono jesteś przy Tobie, w wielu ważnych momentach. Pierwsza kąpiel, pierwszy spacer, pierwszy ząbek, pierwszy posiłek, pierwszy kroczek….ale też pierwsza kolka, pierwsza nieprzespana noc, pierwszy upadek. Babyono jesteś dla Ciebie i Twojego dziecka. Babyono pomaga mu rosnąć i się bezpiecznie rozwijać.
Oboje jesteście dla nas ważni!
Znajdziesz u nas produkty przydatne w trakcie ciąży i porodu, akcesoria dla noworodka, niemowlaka i dla większego dziecka. Od podkładów poporodowych, biustonoszy do karmienia, po akcesoria kąpielowe, zabezpieczenia do domu, czy zabawki.
Babyono zawsze kieruje się potrzebami mamy i jej maleństwa.
Priorytetem Babyono jest tworzenie produktów bezpiecznych, zaprojektowanych zgodnie z obowiązującymi dyrektywami i normami Unii Europejskiej.
Możesz być pewna, że zanim zabawki trafią do rąk dziecka przechodzą szczegółowe badania. Babyono prowadzi ścisłą kontrolę produkcji, co pozwala nam zachować wysoką jakość naszych produktów.
Do tej pory Babyono zdobyli zaufanie milionów rodziców. Produkty Babyono znajdziesz w ponad 30 krajach na całym świecie.
Firma pragnie, by to co tworzy stało się też cząstką Twojego życia. Babyono ma nadzieję, że produkty spełnią Twoje oczekiwania i chętnie wrócisz po następne. Tym samym, dołączysz do grona zadowolonych klientów marki i wspólnie będziesz tworzyć historię Babyono.