Babybjorn jeste szwedzką firmą rodzinną, która na całym świecie produkuje bezpieczne i dobrze zaprojektowane produkty wysokiej jakości dla niemowląt i rodziców. Z pasją Babybjorn upraszcza codzienne życie, pielęgnujemy bliskość i pomagamy rodzinom z małymi dziećmi cieszyć się każdą cenną chwilą.
Ponieważ Babybjorn produkuje produkty dla niemowląt i małych dzieci, bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem. Zawsze jest to punkt wyjścia, kiedy rozwijaem seą nowe lub ulepszamy istniejące produkty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ambicji wykraczania poza istniejące standardy bezpieczeństwa, Babybjorn chce móc oferować produkty, z których rodzice mogą korzystać z pełnym zaufaniem.
Ułatwianie codziennego życia rodzinom z małymi dziećmi to jedna z największych sił napędowych. Zatem utrzymywanie prostoty przychodzi Babybjorn naturalnie. Prostota jest drogowskazem we wszystkim, co robimy – od tego, dlaczego Babybjorn projektuj produkty, po sposób, w jaki oni je projektuję. Babybjorn bardzo szczęśliwi i wdzięczni za opracowywanie produktów, które ułatwiają życie i pomagają rodzicom cieszyć się wszystkimi wspaniałymi chwilami życia z małymi dziećmi.