Alilo to innowacyjne przedsiębiorstwo specjalizujące się w badaniach, rozwoju i sprzedaży wczesnych zabawek edukacyjnych. Jako wiodąca firma w branży zabawek dla dzieci, alilo towarzyszyło ponad 30 milionom dzieci w szczęśliwym dzieciństwie.

Dzięki własnemu zespołowi badawczo-rozwojowemu alilo i zdolnościom w zakresie innowacji, alilo zawsze koncentruje się na dostarczaniu kreatywnych projektów patentowych i wysokiej jakości produktów certyfikowanych zgodnie ze światowymi standardami. Silny łańcuch dostaw alilo może sprostać różnorodnym wymaganiom dostaw i zagwarantować 10 000 sztuk stabilnej zdolności produkcyjnej dziennie

Opierając się na sukcesie rynku chińskiego, alilo jest promowane na rynek zagraniczny w ponad 40 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Niemczech, Polsce, Rosji i tak dalej. Obecnie alilo weszło do supermarketów, sieci sklepów dla matek, targowisk i innych kanałów sprzedaży. Zagraniczna działalność alilo w ciągu ostatnich 2 lat utrzymywała roczną stopę wzrostu na poziomie ponad 100%.