BIBS to duńska marka premium dla niemowląt założona w 1978 roku. Kultowy okrągły smoczek Color powstał po raz pierwszy ponad 40 lat temu. Oryginalny smoczek został udoskonalony kilka razy i dodano więcej smoczków, a dziś BIBS obejmuje wszystkie typy smoczków na rynku. Koncentrując się wciąż na naszych popularnych smoczkach, szybko rozszerzamy nasze kategorie produktów, dzięki czemu teraz oferujemy pełną gamę artykułów pierwszej potrzeby dla Ciebie i Twojego dziecka.

Od początku naszą ambicją było wytwarzanie produktów wysokiej jakości z najlepszych możliwych materiałów, dostarczanych w estetycznym wykonaniu. Z najwyższą dbałością o funkcjonalność, bezpieczeństwo i środowisko, nasza szeroka gama produktów zapewnia maluchom kolorowy początek życia.

Jesteśmy obecni na ponad 100 rynkach na całym świecie i prowadzimy sprzedaż za pośrednictwem ponad 12 000 punktów sprzedaży. Produkty BIBS są kochane i cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie. Nasza historia jest historią pasji i poświęcenia i jesteśmy dumni, że wyrosliśmy na międzynarodową markę, którą jesteśmy dzisiaj.