Fotelik samochodowy 0-36 kg to najbardziej uniwersalny rodzaj fotelika dla dzieci. Spośród wszystkich fotelików samochodowych, to właśnie fotelik 0-36 kg wystarczy na cały okres obowiązku przewożenia dzieci w fotelikach. Przypominamy, że dzieci powinny jeździć w fotelikach do momentu, gdy ich waga przekroczy 36 kg. Sprawdź ofertę fotelików samochodowych 0-36 kg i wybierz najlepszy model dla swojej pociechy.

Uniwersalny i bezpieczny fotelik 0-36 kg

Niektórzy rodzice zastanawiają się, jak uniwersalny fotelik samochodowy 0-36 kg może być równie bezpieczny, jak foteliki dla poszczególnych grup wagowych. Dzieje się tak dzięki rozwiązaniom, które sprawiają, że foteliki 0-36 kg rosną wraz z dziećmi. Każdy fotelik 0-36 kg ma funkcję, umożliwiającą pochylenie oparcia i przewożenia najmniejszych pociech w pozycji półleżącej – właśnie w ten sposób maluch powinien jeździć aż do ukończenia 12. miesiąca życia. Pamiętajmy również, że do tego momentu dziecko musi być przewożone tyłem do kierunku jazdy – jest to bardzo ważne ze względów bezpieczeństwa i najlepiej moment odwrócenia fotelika przedłużyć o co najmniej kolejnych kilka miesięcy.

Gdy nasza pociecha podrasta, powinna już jeździć w pozycji siedzącej – z łatwością dostosujemy fotelik 0-36 kg do takiej pozycji, gdy tylko nadejdzie odpowiednia chwila. Regulowane są także: długość siedziska, aby jego krawędź nie uciskała ud dziecka, wysokość siedziska i podłokietników. Fotelik samochodowy 0-36 kg po prostu rośnie razem z dzieckiem!

Wygodny fotelik samochodowy 0-36 kg dla maluchów i starszaków

Wszystkie funkcje, które sprawiają, że bez trudu dostosowujemy fotelik samochodowy 0-36 kg do wagi, a także wzrostu dziecka, przyczyniają się również do komfortu podróżowania. Ponadto miękkie obicia, również na pięciopunktowych pasach bezpieczeństwa, zwiększają poziom komfortu. Dla rodziców ogromne znaczenie ma także możliwość zdjęcia pokrowca i go wyprania. Montaż za pomocą systemu Isofix, system ochrony bocznej, ochrona pasów w odcinku szyjnym i inne systemy bezpieczeństwa są standardem w nowoczesnych fotelikach 0-36 kg, które znajdziesz w naszej ofercie. Życzymy udanych zakupów i wspaniałych rodzinnych podróży!