Rodzice dwóch pociech w podobnym do siebie wieku mierzą się z wieloma wyzwaniami. Jednym z nich jest spacer z rocznym dzieckiem i 3-latkiem – z pomocą przychodzą dostawki do wózków, dzięki którym taki spacer staje się ogromną frajdą dla dzieci i znacznie przyjemniejszy dla rodziców. Wystarczy bowiem dostawkę przymocować do wózka, by starsza pociecha mogła wygodnie podróżować, gdy zmęczy ją chodzenie.

Dostawka do wózka – różne rodzaje dostawek do wózków

W naszej ofercie dostępnych jest kilka rodzajów dostawek do wózków:

  • dostawki do wózków z miejscami siedzącymi
  • dostawki do wózków do jazdy w pozycji stojącej
  • dostawki do wózków montowane z przodu wózka
  • dostawki do wózków montowane z tyłu wózka

Producenci wózków oferują dostawki, które można montować z przodu lub z tyłu wózka, dzięki czemu to rodzice decydują o sposobie przewożenia starszego dziecka. Duży wybór dostawek nie ogranicza rodziców przy zakupie wózka – w naszej ofercie dostępne są dostawki do wielu modeli wózków.

Dostawka do wózka – wygoda i bezpieczeństwo

Dostawki do wózków dostępne w sklepie uMalucha to produkty wysokiej jakości. Intuicyjny montaż i wytrzymała konstrukcja przekładają się na wygodne użytkowanie dostawki zarówno przez dziecko, jak i rodzica oraz na bezpieczeństwo. Postaw na sprawdzoną jakość i wybierz dostawkę do wózka, proponowaną przez producentów najlepszych wózków!