FILIBABBA to kreatywna społeczność zlokalizowana na pagórkowatym terenie na obrzeżach Aarhus, gdzie powstają artykuły, zabawki i artykuły gospodarstwa domowego dla dzieci i ich rodziców. FILIBABBA poważnie traktuje zrównoważony rozwój. Dlatego FILIBABBA jest jedną z niewielu duńskich marek posiadających certyfikat GOTS.
Projekty oparte są na moim własnym doświadczeniu wspaniałej, ale chaotycznej codzienności z dziećmi oraz wyjątkowej współpracy z zespołem ekspertów firmy. FILIBABBA rośnie wraz z dzieckiem i rodziną. Dlatego produkty firmy są odpowiednie zarówno dla noworodków, jak i starszych dzieci, a nawet mogą być dziedziczone.
Wszystkie produkty tworzone są z miłością, troską i szacunkiem dla środowiska i ludzi, z którymi FILIBABBA współpracuje. W ten sposób powstaje wieczny, uzasadniony estetycznie wszechświat z naciskiem na trwałość, jakość i wszechstronność.
Ponieważ FILIBABBA dba – o produkt, o ludzi, o planetę.

W FILIBABBA jesteśmy głęboko zaangażowani w integrację aspektów społecznych i środowiskowych z naszą działalnością. Dlatego firma jest dumna z tego, że jest jedną z nielicznych duńskich marek oferujących tekstylia z certyfikatem GOTS.
GOTS oznacza Global Organic Textile Standard i koncentruje się na ekologii, zrównoważonym rozwoju i odpowiedzialności społecznej. W ten sposób, jako konsument, możesz mieć pewność, że wszystkie tkaniny bawełniane są produkowane prawidłowo w całym łańcuchu wartości – od pól plantatora bawełny po gotowy produkt.
W ramach certyfikacji GOTS dużą wagę przywiązuje się do warunków pracy pracowników w fabrykach, a certyfikat GOTS gwarantuje m.in. bezpieczne i higieniczne miejsca pracy, brak pracy dzieci, płace minimalne, ograniczony czas pracy, brak pracy. dyskryminacja i prawo do wolnego wyboru pracy.
Oprócz certyfikacji GOTS i koncentracji na zrównoważonych produktach, FILIBABBA szczyci się przyjaznymi relacjami z dostawcami poprzez współpracę opartą na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Dla firmy produkcja wyrobów FILIBABBA musi przynosić satysfakcję i zainteresowanie, czy to w Turcji, Polsce, czy w jakimkolwiek innym kraju. Dlatego firma pasjonuje się wszystkim w fabrykach, które spełniają różne normy ISO, które zapewniają odpowiednie warunki dla tych, którzy wytwarzają produkty.

Dla FILIBABBA opakowanie to coś więcej niż karton, który jest produkowany w dużych ilościach, a następnie niszczony. Firma poddaje się recyklingowi, a do swoich balonów wewnętrznych wybrała dobrej jakości karton, który można następnie poddać recyklingowi i wykorzystać na przykład do przechowywania w pokoju dziecka. Recykling to dobry użytek.
FILIBABBA wierzy w zrównoważone myślenie, gdy opracowuje swoje produkty z naturalnych materiałów z korzyścią dla naszych dzieci i środowiska, a firma bierze odpowiedzialność za każdy rozwijany projekt.