Koszty Dostawy

Produkty, które oferujemy w naszym sklepie są dostarczane do Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej. Współpracujemy z wybranymi firmami spedycyjnymi, dlatego umożliwiamy naszym Klientom wybór przewoźnika zgodnie z ich doświadczeniem i preferencjami.

Koszty dostawy produktów oferowanych w naszym sklepie zależą od rodzaju produktu, rozmiaru i gabarytu oraz formy płatności.
W przypadku braku możliwości realizacji wysyłki wybranym kurierem (z powodu gabarytów, ilości przesyłek, kwoty pobrania) dokładamy wszelkich starań by skonsultować ewentualne zmiany z Klientem.

Bezpłatna wysyłka dotyczy produktów o wartości powyżej 500 zł z wyłączeniem niektórych wózków bliźniaczych, mebli oraz wysyłek zagranicznych.

Przesyłka kurierska Inpost

  • przedpłata 15,00 zł | przy kwocie do 500,00 zł* * z wykluczeniem mebli
  • pobranie + 20,00 zł | przy kwocie do 500,00 zł* * z wykluczeniem mebli
    (dostawa zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu nadania paczki, płatność za pobraniem jest możliwa dla zamówień o wartości do 5000,00 zł)

Przesyłka kurierska DHL Palety | szczególnie meble

  • przedpłata 150,00 zł
  • pobranie | wykluczone
    (dostawa zazwyczaj w ciągu 3-4 dni roboczych od momentu nadania paczki)
Uwaga! Informujemy, że nie mamy wpływu na pracę kurierów firm spedycyjnych. Nie posiadamy możliwości umawiania konkretnej godziny dostawy, nie dysponujemy również numerami telefonów do kurierów. Wszelkie informacje dotyczące dostawy można uzyskać kontaktując się z infolinią firmy spedycyjnej.
Firmy kurierskie dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku. Istnieje możliwość wysyłki zamówienia w sobotę. Jest to usługa dodatkowo płatna bez gwarancji doręczenia – skuteczność doręczenia wynosi około 50%.

Formy płatności

GOTÓWKA
Płatność gotówką w wybranym punkcie odbioru przy odbiorze zamówienia.

POBRANIE
Płatność gotówką kurierowi.
Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz gotówką przy odbiorze przesyłki bezpośrednio kurierowi.

TRADYCYJNY PRZELEW BANKOWY
Przelew jest to standardowa wpłata na konto bankowe. Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowanie wpłaty. Standardowy przelew zostaje zaksięgowany zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.
Wpłaty dokonane na poczcie oraz z konta zagranicznego pojawiają się na koncie po upływie kliku dni.

PRZELEW ONLINE (Przelewy24)
Przelew on line to szybki, wygodny i całkowicie bezpieczny sposób płatności dla posiadaczy kont obsługujących płatności elektroniczne. Transakcje obsługiwane przez usługę internetową Przelewy24. Wszystkie informacje podawane w czasie dokonywania płatności są zakodowane i bezpieczne dzięki zastosowaniu protokołu SSL.

RATY
Raty przez Internet.
Wybierając tę opcję, po złożeniu zamówienia następuje przekierowanie na bezpieczną stronę banku, na której należy uzupełnić wymagane pola.

Punkty odbioru

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówienia. Ponieważ towar musi zostać dostarczony do wybranego salonu, czas realizacji zamówienia może nieznacznie się wydłużyć. O możliwości odebrania zamówienia powiadamiamy za pomocą wiadomości e-mail lub telefonicznie na specjalne życzenie Klienta.

Uwaga! Odbiory osobiste realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Kutno
Wilcza 1 |  parking od ulicy Troczewskiego

99-300 Kutno
woj. łódzkie
email: office@umalucha.pl
tel. 609374567

poniedziałek – piątek
9:00 – 17:00

płatność: gotówka, karta płatnicza, raty
prosimy umówić się na odbiór