Recenzja wózka Cybex Priam Birds of Paradise

CYBEX PLATINUM

BIRDS OF PARADISE FASHION COLLECTION

Ostatnio przekazaliśmy Pani Ewelinie – Instagram @evelajnana do testów ekskluzywny wózek spacerowy Cybex Priam z kolekcji fashion Birds Of Paradise.

Pani Ewelina po dokładnych testach w każdych warunkach i w różnych okolicznościach życia codziennego, zachwycona jest jakością i funkcjonalnością Priama. Zresztą przekonajcie się sami, ile pozytywnych cech znalazła w Królu Wózków – Priamie, Pani Ewelina.

Funkcjonalność wózka Cybex Priam Birds of Paradise

“Kilka dni temu zaczęła się moja przygoda z wózkiem Cybex Priam of Paradise, którą pokazywałam na Instagramie. Zostałam zaproszona do tego, żeby użytkować, wózek a na koniec napisać o nim kilka słów. Nie wiedziałam, że wywoła u mnie on aż taki zachwyt.

Oto moja recenzja wózka Cybex Priam Birds of Paradise

Zacznę od tego, że nie ma wózków idealnych, ale ten jest bliski temu żeby tak właśnie o nim móc powiedzieć. Pierwszy spacer i zostałam oczarowana 😍 jego design który jest wyjątkowy i przyciągał wzrok nie jednej mamy.

Funkcjonalność mnie osobiście najbardziej urzekła, to jak radził sobie ze wszystkimi przeszkodami na drodze kamienistej (na wycieczce do wodospadu) i piaszczystej (do lasu) oczywiście ta łatwość w prowadzeniu dzięki kołom trekkingowym.

Niesamowite była możliwość złożenia wózka do trybu dwukołowego dzięki temu mogłam samodzielnie z dzieckiem na ręku wprowadzać go po schodach.

Siedzisko spacerówki Cybex Priam Birds of Paradise

Następna zaleta to siedzisko spacerówki dostosowane wysokością do większości stołów restauracyjnych oraz kawiarnianych, mój Leoś wolał siedzieć na wózku niż na krzesełkach które są twarde i nie wygodne.

Kolejną zaletą jest możliwość rozłożenia wózka do pozycji leżącej więc dzięki temu drzemki były zdecydowanie dłuższe a wózek zajmuje mniej miejsca w bagażniku auta po zupełnym rozłożeniu na płasko . Wózek ten posiada jeszcze wiele zalet np. pojemny kosz na zakupy, materiał idealny do brudzenia i czyszczenia, siedzisko spacerówki można umieścić przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Mogłabym tak pisać i pisać ale zależało mi żeby przedstawić Wam naprawdę istotne zalety tego wózka i z ręka na sercu mogę polecić go rodzicom planującym zakup wózka.

Możecie go kupić w sklepie stacjonarnym Umalucha Pl w Kutnie bądź nie wychodząc z domu zamówić na www.umalucha.pl

Super oferta na zakup wózka Cybex Priam Birds of Paradise

Przy zakupie wózka Cybex Priam na www.umalucha.pl oryginalna parasolka Cybex w prezencie ( produkt o równowartości 189zl).

Dziękuję całej ekipie Maluch Kutno za wybranie mojej osoby jako testera, mam nadzieję że nie zawiodłam i polecam się na przyszłość 😉🖐

My również bardzo dziękujemy Pani Ewelina Dominiak-Byczkowska za tak dokładne i rzetelne testy naszego produktu. Cieszymy się, że spełnił oczekiwania. Dziękujemy za recenzję. Nie ma bardziej wartościowego testu, od tego, który robi mama. Żadne testy laboratoryjnie nie odzwierciedlają tak dokładnie, użycia produktu w codziennym życiu.

Tagi: recenzja wózka Cybex Priam, recenzja Cybex Priam birds of paradise