BERLIN FASHION WEEK MO.YA BARBARA PIEKUT & CYBEX

Niezwykły duet – cudowna kolekcja ‘Elements’ autorstwa Barbary Piekut, założycielki i projektantki polskiej marki MO.YA Fashion w towarzystwie absolutnie wyjątkowych wózków z kolekcji CYBEX ‘Cherubs’ by Jeremy Scott.

Cała kolekcja jest bardzo spójna ze stylem, któremu Barbara Piekut jest wierna już od pięciu lat i z którym jest kojarzona. I tak oto w “Elements” królują koronki francuskie, zdobienia i subtelne jedwabie oraz muśliny. Jest to największa jak do tej pory i chyba najbardziej pracochłonna z kolekcji – składa się z 30 sylwetek, pochłonęła setki metrów tkanin i kilogramy aplikacji, a prace nad nią trwały niemal rok. Całość utrzymana jest w tonacji bieli, czerni i złota. Większość modeli powstawała od początku do końca ręcznie, co czyni je absolutnie wyjątkowymi i nie do powielenia 1:1.

Jak wiadomo, Cybex lubi eksperymentować z modą. Marka często decyduje się na współpracę ze znanymi i kontrowersyjnymi osobistościami świata mody. Można wręcz powiedzieć, że wychodzenie naprzeciw trendom i tworzenie coraz bardziej unikalnych limitowanych kolekcji wózków i fotelików stało się niejako wizytówką Cybexa. To już trzecia kolekcja zaprojektowana dla marki Cybex przez niekonwencjonalnego artystę Jeremy Scotta. Cherubs, to kolejny klejnot w gamie Cybex Platinum. Odważne i ekscytujące kolory oraz niepowtarzalny styl.

źródło : Styling.pl

Wózki kolekcji Fashion dostępne pod linkiem: Umalucha.pl