TARGI DZIECIĘCE KIND + JUGEND KOLOGNE – NOWOŚCI CYBEX

Podczas targów dziecięcych Kind + Jugnend w Kolonii nie mogło zabrakąć marki Cybex.

Cybex to producent ekskluzywnych wózków oraz fotelików dziecięcych. To marka idąca z duchem czasu, która stawia przede wszystkim na unikatowy design, kolaboracje z największymi projektantami mody oraz detal, który jest wisienką na torcie każdego produktu.

Podczas Targów firma Cybex zaprezentowała wiele nowych i przełomowych produktów.

Nie zabrakło wcześniej zapowiadanej kolekcji Koi, najnowszej kolekcji fashion Space Rocket – zaprojektowanej przez Anne K uznaną na całym świecie projektantkę mody, która otrzymała nagrodę “30 under 30” (jeden z 30 najbardziej wpływowych na świecie projektantów mody poniżej 30 roku życia), a także najnowszej wersji wózków Mios i nosideł Yema w wydaniu by Jeremy Scott.

Na stoisku Cybex zaprezentowano także najnowsze modele wózków i fotelików z kolekcji Gold. Modele te w większości zaczynają nowe linie starszych wersji produktów pod nowymi nazwami, a zmiany, które w nich zachodzą odnoszą się głównie do designu. Obłe krawędzie i okrągłe dotąd kształty zastąpiono bardziej wyrazistymi konturami inspirowanymi liniami samochodów sportowych i surowymi, silnie geometrycznymi bryłami.

CYBEX KOI

Kryształowy blask. Spokój. Siła i Szczęście. Nowa kolekcja fashion KOI od CYBEX
łączy w sobie symbol podwodnego świata mitologii japońskiej ze współczesną technologią,
doskonałymi materiałami i kunsztem artystycznym.

Nowocześni i świadomi stylu rodzice mogą iść dzisiaj z duchem metropolii dzięki CYBEX „KOI”. Ekskluzywne aplikacje i hafty na wyjątkowym, odbijającym światło, kryształowo-srebrnym materiale, idealnie harmonizują z największymi liniami Prêt-à-Porter.

Nowy PRIAM, MIOS, Cloud Q oraz dopasowane akcesoria budzą tę barwną,
podwodną istotę do życia, podczas gdy maluszki odpływają do świata swoich najbardziej fantastycznych snów.

CYBEX SPACE ROCKET

Jednym z największych hitów podczas Targów był premierowy pokaz wózków, fotelików i akcesoriów marki Cybex z kolekcji Space Rocket.

Kolekcja ta powstała dzięki kolaboracji marki z jedną z najbardziej uznanych na świecie, młodą ukraińską projektantką mody Anne K.

Piękny głęboki granat, białe printy oraz czerwone, żółte i pomarańczowe akcenty nadające całości nieziemskiego charakteru. Space Rocket to zdecydowanie kolekcja dla odważanych mam, które lubią się wyróżniać i nie boją podążania za najnowszymi trendami mody, wśród których króluje teraz mnogość naszywek oraz łączenie wzorów w abstrakcyjne kombinacje.

NOWE FOTELIKI CYBEX

Nowe foteliki Cybex z linii gold oraz platinum to kontynuacje wcześniejszych modeli, wnoszące nowy design.

Obłe krawędzie i okrągłe dotąd kształty zastąpiono bardziej wyrazistymi konturami inspirowanymi liniami samochodów sportowych i surowymi, silnie geometrycznymi bryłami.

Nowe flagowce w kolekcji gold oznaczono symbolami “S”, a w kolekcji platinum “Z”.

NOSIDŁA YEMA

Podczas pokazów produktowych marki Cybex mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z wiązania i prawidłowego noszenia nosideł Yema, które przeprowadzone było przez najlepszych i doświadczonych specjalistów.

Na stoisku związanym z marką Yema zobaczyliśmy także jej najnowsze odsłony w wersji by Jeremy Scott oraz by Anna K.

CYBEX EAZY TWIS S & BALIOS S

Targi w Kolonii to dla firmy Cybex także premierowy pokaz najnowszych wózków z kolekcji GOLD. Wśród nich najnowsze wydanie kultowego wózka Balios M (pod nową nazwą Balios S) oraz całkiem nowego produktu jakim jest mały i lekki wózek Eazy Twist S z obracanym siedziskiem.

PEŁNA GALERIA