TARGI DZIECIĘCE W KOLONII – NOWOŚCI OD ANEX

W trakcie największych na świecie targów dziecięcych, które odbyły się w Kolonii, producenci wózków i fotelików dziecięcych z całego świata, prezentowali nowe produkty oraz najnowsze kolekcje na nadchodzący rok.

Wśród światowych marek nie mogło zabraknąć firmy Anex, która pozytywnie zaskoczyła nas nową kolekcją wózków Cross oraz całkowicie nową ofertą akcesoriów.

ANEX CROSS DISCOVERY

Przygoda, wyzwanie, piękno dzikiej przyrody. To właśnie przyświecało projektantowi nowej kolekcji wózków z linii Cross. Anex Cross Discovery to kolekcja inspirowana dziką przyrodą. Dwa nowe kolory wózka Cross inkrustowane gustownym printem przedstawiającym słonie. Kolekcja wejdzie do sprzedaży na przełomie roku 2017/2018, a jej sprzedaż będzie limitowana.

AKCESORIA ANEX

Firma Anex zaprezentowała także pełną linię długo wyczekiwanych akcesoriów. Wśród nich znaleźć możemy uchwyt na kubek, nowe torby pielęgnacyjne, praktyczne i spasowane ze stylistyką wózków ochraniacze na butelki i smoczki, a także muffki na ręce z praktyczną kieszonką na smartfona, która umożliwia wyprowadzenie słuchawek.

NOWE UNIWERSALNE TORBY

Firma Anex zaprezentowała także zestaw dwóch nowoczesnych, uniwersalnych toreb pielęgnacyjnych. Torby utrzymane są w nowoczesnej stylistyce pasującej do wszystkich wózków marki. Wyróżniają je materiały najwyższej jakości, odporne na warunki atmosferyczne, oraz praktyczne przegrody z przodu, które mogą posłużyć jako schowek na smartfona bądź tablet.

STYLOWE FUTERKO

Wśród zaprezentowanych przez markę nowości nie da się nie zauważyć stylowego futerka, które możemy założyć na wózek Sport oraz Cross. Futerko zakładane jest na budkę wózka za pomocą praktycznego oraz wytrzymałego, gumowego ściągacza. Chwila prostego montażu by nadać Twojemu wózkowi zupełnie nowego charakteru.

PEŁNA GALERIA